999 rezultate për

loro

Shqipëria dhe Kosova ndahen në "paqe" në Loro Boriçi Kombëtarja U-17 e futbollit, zhvilloi ditën e sotme ndeshjen e dytë miqësore ndaj Kosovës, në stadiumin “Loro Boriçi” të
Shqipëria mposhtet nga Kosova në "Loro Boriçi" Kombëtarja e Shqipërisë U-17, e drejtuar nga trajneri Xhemal Mustedanagiç është mposhtur nga Kosova U-17 me rezultatin 1
Kosova dhe Shqipëria do të zhvillojnë edhe dy miqësore të tjera (FOTO LAJM) Kombëtarja Shqiptare e Futbollit U-19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani, do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me për
Edhe në Shkodër nuk ka fitues, Kosova U-15 barazon me Shqipërinë U-15 në "Loro Boriçi" Kombëtarja shqiptare e futbollit e moshës U-15 e drejtuar nga trajneri Eqerem Memushaj, ka barazuar sërisht në miqësoren
Vllaznia merr fitore për mbijetesë, mposht Laçin në "Loro Boriçi" (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore jetike sot përballë Laçit, në ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore. Ekipi
Vllaznia poshtëron Lushnjën në "Loro Borici" (VIDEO) Vllaznia ka arritur të marrë një fitore me meritë sot kundër Lushnjës në "Loro Boriçi" me shifrat e përgjithshme 4-0, nd
Leo Messi do të eksploroj një nga faltoret e Madridit Prania e e sulmuesit Argjentinas në Madrid javën e ardhshme do të shkaktojë një skenë si kurrë më parë. Lionel Messi
Daja presion Shkodrës: Vijmë për fitore Korçarët do të udhëtojnë në Shkodër për fitoren e parë në kampionat në këtë vit kalendarik dhe për t’i dhënë vazhdimësi
Shkopa gome futbollistëve në dhomat e zhveshjes, Tirana dënon dhunën e policisë në “Loro Boriçi” (FOTO LAJM) Përfundimi i ndeshjes së Kupës në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Tiranës është shoqëruar me incidente. “Përballja”
Eksploroni bunkerin sekret të Titos, një nga galeritë më të pazakonta në botë (FOTO LAJM) “Në dukje ngjan si shtëpi tradicionale boshnjake, por objekti në Konjiq (vend në Bosnje) është një nga sekretet më të më
Rimbillet bari në stadiumin "Loro Borici", ndeshja me Skenderbeun do të luhet diku tjetër Ndeshja e ardhshme e Vllaznisë në Shkodër, ajo ndaj Skënderbeut, nuk do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”. Arsyeja ësh
Mediat italiane nuk kënaqen me fitoren 0-1 kundër Shqipërisë Fitorja ndaj Shqipërisë nuk ka zbutur pakënaqësitë e shtypit italian që vijon të jetë kritik ndaj skuadrës së Venturës.
Policë të armatosur në çdo cep, blindohet Shkodra Jemi vetëm pak minuta para ndeshjes dhe atmosfera në Shkodër është shumë e nxehtë. Qyteti i Shkodrës po pret tifozë t
Artan Hoxha reagon ndaj masave të rrepta ndaj tifozëve: Bimbash Çako.... Policia ka ndërmarrë masa të rrepta për ndeshjen e sotme duke futur në "darë" të gjithë Shkodrën. Kjo është një gjë
Policia e Shtetit merr mas për sigurinë në "Loro Boriçi" E gjithë vëmendja shqiptarëve të Hënën në orën 20:45 do të jetë e përqëndruar në Shkodër ku Italia do të sfidojë Shqipër
Italia në “Loro Boriçi”, jo për shëtitje Italia nuk vjen për një shëtitje, iluzionet janë të kota. Përvec momentit negativ që ka trazuar jo pak ambientin te të k
Cana flet për "lamtumirën" nga kombëtarja, do të përlotemi nga skena në "Loro Boriçi" Lorik Cana është një ndër kapitenët më jetëgjatë dhe të dashur nga tifozët e kombëtares sepse numri 5 i Kombëtares ka sh
Momenti i tmerrshëm kur zhytësi rrethohet nga 80 peshkaqenë (VIDEO) Duket se natyra është aq e fuqishme saqë sado të përpiqet njeriu ta dominojë se dominon dot. Kështu një grup zhytës
Teuta mposht Vllazninë në “Loro Borici” Sezon i ri avaz i vjetër në Shkodër, me Teutën që duket se ja ka marrë dorën Vllaznisë. Arma mbetet e njëjta, cinizmi i
Shikoni sa tifozë janë në përkrahje të Kosovës në "Loro Boriçi" Përfaqësuesja e Kosovës ka një përkrahje të ulët të tifozëve. Në stadiumin “Loro Boriçi” janë prezent vetëm 700 tifozë