999 rezultate për

lorit

Kjo është e vërteta e neveritshme që fshihet pas erës së fortë të klorit në pishina Sidomos tani që jemi në pikun e sezonit veror, relaksi në det apo pishinë është një nga argëtimet e preferuara thuajse p
Vetëm një copë picë?! Mësoni sa duhet të vraponi për të djegur kaloritë Nëse e shikoni numrin e kalorive që i konsumoni, ju me siguri do të mendoni se një stërvitje e shpejt mjafton për t’i dj
PËRGJIMI/ Hajt mos e rruaj k... fare! Tahiri reagon pas fjalorit epik me vartësin Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar përmes një postimi në Facebook në lidhje me përgjimet e djeshme të "Bild" ku është
Ermal Fejzullahu për debatin mes Sabriut dhe Florit: “M'u duk e ulët” Pas debatit virtual të ndodhur mes Flori Mumajesit dhe Sabri Fejzullahut, ishte radha e Ermalit për të reaguar. I ftu
Sherri mes Sabri Fejzullahut dhe Florit, ndërhyn Ermali (VIDEO) Prej ditësh po flitet në media debati mes këngëtarëve të njohur, Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi. Debati i tyre n
Akuzat për blerje klikimesh, edhe moderatori i kthehet Florit Duket se Flori nuk i ka përballuar mirë akuzat që iu bënë LIVE për blerje klikimesh. Pas Sabri Fejzullahut, ai ka sul
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
A janë ndarë? Motra e Lorit i komenton Vis Bajraktarit Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Edhe k
Ul stresin dhe djeg kaloritë, këtë gjë duhet ta bëni çdo ditë “Një puthje e mirë, mund të mbajë larg doktorin”, edhe pse duket si një ekzagjerim, është totalisht e vërtetë. Përveç f
Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin. Teksa është duke dëgjuar në radio dhe
Fifi, mish me dy sy! Skandalizon postimi i Florit në Instagram (FOTO LAJM) Disa video, një afrimitet mes tyre si edhe miqtë që flisnin bëri që të mendohej se Fifi dhe Flori ishin lidhur me njeri-
"Të dua", fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin (FOTO LAJM) VIP-at janë njerëz me shumë influencë tëk njerëzit. Kemi parë plotë raste që fansat e një personazhi të famshëm të marr
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Operacionet plastike? Lori Hoxha thumbon gjithë VIP-at shqiptarë Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Do të habiteni sa rëndësi ka kjo pjesë e kabllorit (FOTO LAJM) A e dini pse kablloja e laptopit ose e ndonjë pajisje tjetër e ka këtë pjesë në formë cilindrike në fund? Duket se po
Rama gënjeu studentët? Tek Inxhinieria nuk ka përgjysmim tarife (FOTO LAJM) Kryeministri Rama premtoi përgjysmimin e tarifës së studimit për studentët e Bachelorit, por duket se kjo nuk është e vë
EMRI/ E zuri korenti, ndërron jetë punonjësi i kabllorit Një punonjës kabllori në Roskovec ka humbur jetën pas kontaktit me korentin. Burimet bëjnë me dije se 35-vjeçari, Ge
"U sakatuan" tre vite më parë, Stine befason me veprimin e tij ndaj Florit (VIDEO) Bëri bujë tre vite më parë sherri mes Stines dhe Flori Mumajesit në "Kënga Magjike". Asokohe Flori Mumajesi tregoi s
"Ruaj traditën, festo shqip", mbledh bashkë studiues të folklorit dhe artistë (FOTO LAJM) Një grup studentësh i Programit Master i Shkencave, dega Gazetari dhe Marrëdhënie me Publikun pranë Kolegjit Universitar
Dalin fotot, çfarë po ndodh mes Florit dhe Fifit? (FOTO LAJM) Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin. Fansat janë munduar të 'përçajnë' artistët që kanë qe