999 rezultate për

lorik

"Ai nuk zëvendësohet", Hygerta Sako e thotë troç kë futbollist shqiptar pëlqen (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të spotit dhe ndër më të dashurat për publikun është padyshi Hygerta Sako. Hygerta isht
Lorik Cana me reagim emocionues për fitoren e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO LAJM) Kosova ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ duke e mundur Malin e Zi me rezultat 2:0 për t
Në muajin e 6 të shtatzënisë, Monika e Lorikut fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Disa ditë më parë ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, dhe bashkëshortja e tij Monika zbuluan se do të bëhen
Iu plotësua dëshira, Lorik Cana zbulon gjinine e bebit që do vijë në jetë (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, ësht
Prindër për herë të dytë, Loriku dhe bashkëshortja e kanë gati emrin e bebushit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij,
Lorik Cana, baba për herë të dytë! Monica në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana do të bëhet baba për herë të dytë! Pas djalit Bojken, në familjen e tyre do të v
Lorik Cana: Shqipëria do të mbetet pas Kosovës, nëse... Lorik Cana e ka pranuar se talentet më të mëdhenj shqiptarë në ditët e sotme përfaqësojnë Kombëtaren e Kosovës. Në nj
Lorik Cana merr dhuratë speciale nga Haradinaj: "Jam 100% Kosovë" (VIDEO) Partitë politike në Kosovë tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre në prag të zgjedhjeve parlamentare të cilat do të zhvill
Në gjurmët e të atit, djali i Lorik Canës trajnohet me babain dhe video nuk duhet humbur (VIDEO) Lorik Cana duket se do të ketë një pasardhës dinjitoz edhe në futboll, profesionin që i dedikoi jetën e tij. Ka qenë një
Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin e rëndësishëm Ledri Vula, Lorik Cana e aktori Edi Kastrati janë nderuar mbrëmjen e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”. Këta dhe disa
Redi Jupi tregon pse femrat "vdesin" për Lorik Canën Një nga meshkujt më të pëlqyer nga fusha e futbollit për femrat, ëshët padyshim kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik C
Lorik Cana zbret në fushën e "Wanda Metropolitano", takim miqësor me trajnerin e Tottenham (VIDEO) Lorik Cana ndodhet në Madrid për të ndjekur nga afër finalen e Champions League mes Liverpulit dhe Tottenham. Ish-kapite
Ushqimet që duhet të konsumojë një grua shtatëzanë për të lindur një fëmijë të shëndetshëm (FOTO LAJM) Shumica e njerëzve janë të vetëdijshëm për atë që duhet të përfshijë një dietë e shëndetshme. Por gjatë shtatzënisë, kër
Ahmeti: Ka ikur koha e patriotizmit folklorik, pse mbështes Pendarovskin Kreu i Partisë Bashkimi Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka rrëfyer në një intervistë për “SO
Lorik Cana i vendosur, i thotë jo Kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk e mendon ende që të marrë drejtimin e ekipit tonë përfaqësues, ndonëse ka dhënë një kontribut të çmuar në
Pushimet përrallore të Lorik Canë-s në Dubai (FOTO LAJM) Ish kapiteni i Kombëtares Shqipëtare Lorik Cana jo rrall herë ndan me ndjekësit momentet pranë familjes , shkruan Albeu.
Nuk i përmban dot lotët, çfarë i ka ndodhur babait të Lorik Canës? Futbolli jo më kot është sporti më popullor dhe më magjik në botë. Ai të dhuron përjetime të pakrahasueshme, qofshin poz
Një darkë me Rita Orën apo Dua Lipën? Shikoni si përgjigjet Lorik Cana Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shpesh herë janë pikante.
Lorik Cana: Atë që arriti Kosova kaq shpejt, Shqipëria nuk e ka bërë dot për 80 vite (VIDEO) Lorik Cana po i shijon ditët e "pensionimit" nga fushat e blerta. Mes Shqipërisë, ku është vendosur me familjen e tij të
Lorik Cana i shtron drekë skuadrës së Vëllaznimit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, i ka shtruar drekë futbollistëve dhe stafit të Vëllaznimit në kampi