999 rezultate për

lori

Gati për një tjetër lamtumirë, Cana do të shkelmojë topin e fundit para syve të Neymarit Kampionati francez do të kulmojë në mbrëmje me supersfidën e javës së 10-të mes Marsejës dhe PSG-së. E quajtur ndryshe “
PËRGJIMI "BOMBË": "Shefi i Madh" ndërhyri tek policia që t'i linin Habilajt rehat me lojërat e fatit Ndërkohë e gjithë vëmendja mbi akuzat ndaj Tahirit është fokusuar tek përgjimet e italianëve ndaj grupit të Habilajve ku
Floriana Garo tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Ka disa muaj që la Shqipërinë për Zvicrën në mënyrë që t’i qëndrojë pranë të fejuarit të saj. Pak ditë më parë u zbul
Harrojeni Lorin! Sara veshi fustanin më të lirë që mund të gjeni (FOTO LAJM) Një ditë pas ditëlindjes së Lori Hoxhës, të ftuarit kanë vërshyer me foto nga festa, që na përfshinë në atë atmosferën e
I dashuri i Lorit e “djeg” për ditëlindjen e saj (VIDEO) Ditëlindja e Lori Hoxhës padyshim që u kthye në eventin e mbrëmjes ditën e djeshme. Ndërkohë detaje të reja janë zbu
Sara emocionon Lorin me urimin për ditëlindje (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme për familjen Hoxha ishte e shënuar pasi festonte ditëlindjen Lori Hoxha, vajza e madhe e familjes Hoxh
Ditëlindja e "nxehtë" e Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Aksionerja e "Top Channel" dhe fashionista Lori Hoxha feston sot ditëlindjen e saj dhe siç është bërë traditë tashmë, fe
Kush është "Lolo", vëllai i Moisi Habilajt që policia shkoi për t´a kapur në Vlorë Aksioni i fundit i Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Vlorë kishte si synim kapjen e vëllait tjetër të Moisi Habilajt që
Më i fuqishëm se Tahiri, kush është “shefi i madh” që drejtonte bandën e Habilajve Dosja e vëllezërve Habilaj me 416 faqe ka troditur nga themelet politikën në Shqipëri. Në këtë dosje voluminoze, fli
Pak muaj fejesë, Floriana Garo në pritje të fëmijës së parë Floriana Garo është në pritje të ëmbël! Moderatorja simpatike e ekranit shqiptar po pret një fëmijë dhe është në mua
9 vite pa “Tanin e Topit”, Lori fjalë të ndjera për të atin (FOTO LAJM) Dita e sotme përkon me ditëlindjen e të ndjerit Dritan Hoxha, themelues i Top Channel, i cili nëse do të ishte gjallë do
Maratona e Tiranës, Veliaj lë pas me 2 minuta Lorik Canën (FOTO LAJM) Veliaj thyen rekordin e tij në maratonë, merr çmimin e mirënjohjes për organizimin Ashtu siç edhe kishte premtuar pa
Lori Hoxha gjithmonë në formë, poston foton perfekte Lori gjithmonë bën përshtypje me mënyrën si ajo vishet. Ajo edhe këtë herë ka postuar në Instagram një fotografi ku d
Lorik Cana flet për sëmundjen që e bëri të braktiste futbollin dhe pengjet në karrierë Lorik Cana në një intervistë për L’Equipe flet vendimin e tij për t’u larguar dhe kujton faktin që nuk fitoi dot një tro
Loriku zbulon arsyen pse u martua me një vajzë shqiptare Ish-kapiteni i Kombëtares shqptare zbuloi sot shumë të sekreterreth jetës së tij private. ish numri 5 i Shqipërisë is
Habit vjehrra politikane e Florianës: Jemi si shoqe, por dua të bëhem gjyshe Floriana Garo la Shqipërinë dhe televizonin për të jetuar pranë të dashurit të saj në Itali. Pas publikimit të lajmit, f
Ertrit Berisha e quan "Kusho" Lorikun, ja çfarë shkruan ai për të në Facebook Para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, Federata SHqiptare e Futbollit organizoi ceremoninë e largimit të Lorik Canës
Armina dhe Lori Hoxha darkë private me njëra tjetrën (FOTO LAJM) Mes të ftuarave kanë qenë edhe motrat Hoxha dhe gjithashtu Armina Mevlani. Madje ato janë ulur pranë njëra-tjetrës d
16 materialet më të shtrenjta në botë, nuk janë floriri dhe diamanti (FOTO LAJM) Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë. Megjithatë, kjo ësht
Rrezikojmë kancerin, koleren dhe tifon, zbulohet skandali me klorinimin e ujit në Tiranë Mirëmbajtja e depove të ujit nga Drejtoria e Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës duket të jetë në pikë të hallit duke rre