999 rezultate për

lorenci

Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Si Florenci, vdes në mënyrë të mistershme shqiptari në Francë Një shqiptar ka ndërruar jetë në Francë, për shkaqe ende të paqarta. Klidian Jonuzi, 26 vjeç, ndodhej në një kamp azi
I hedh burrit valium dhe kthen shtëpinë në çerdhe prostitucioni, historia e pazakontë në Durrës Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Burri nga Durrësi: Gruaja më hidhte valium në gjellë dhe prostituonte në shtëpi Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Mësuesja e vlerësonte me notë të ulët, maturanti shqiptar i treti në Ballkan Lorenc Bushi, maturant te “Petro Nini” fitoi medaljen e bronztë në Olimpiadën e 34-ë ballkanike të matematikës, të zhvil
Duke vajtuar me flamurin Kuq e Zi, Linda Morina këndon për Florencin (VIDEO) Vdekja e të riut shkodran Florenc Beqiraj ka lënduar dhe prekur shqiptarët brenda dhe jashtë kufijve. Të rinj e të m
Rrëfimi tronditës i një babai: Djali im vdiq si Florenci në burgun francez Florenc Beqiraj nuk është i vetmi shqiptar që ka humbur jetën në rrethana të mistershme në burgjet franceze. Sot 23 vjeç
Rrëfimi rrëqethës i babait të Florencit: Djali është vrarë! Sot në mesditë, në orën 14:00, familja dhe të afërmit kane percjelle për në banesën e fundit, djalin e vetëm të familjes
Flet babai i Florencit: Si e gjeta djalin të masakruar Babai i Florenc Beqirajt ka rrëfyer udhëtimin e tij në Francë pas lajmit se djali ishte në gjendje kome në një spital të
Florenci mbërrin në shtëpi, familjarëve u bie të fikët (FOTO LAJM) Ka mbërritur në shtëpinë e tij në Shkodër trupi i pajetë i Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit që vdiq në rrethana ende të paq
Bashkia Shkodër jep një lajm të mirë për familjen e Florenc Beqirajt Këshilli Bashkiak në Shkodër ka miratuar sot vendimin për mbulimin e të gjitha shpenzimeve për ceremoninë mortore të Flo
I hoqën aparaturat pa praninë e babait, reagon spitali ku vdiq Florenci Pas akuzave të rënda në drejtim të mjekëve në spitalin e Marsejës ku humbi jetën Florenc Beqiraj, ka ardhur reagimi zyrt
Deputeti për vdekjen e Florencit: Mos digjni flamuj, por foton e kryeministrit Vdekja e Florencit ka shkaktuar shumë zhurmë mediatike dhe qytetarët kanë reaguar ashpërmadje kanë djegur flamurin franc
Shkodranët protestojnë për vrasjen e Florencit: Të japë dorëheqjen ambasadori (FOTO LAJM) Qytetarët e Shkodrës janë ngritur sot në protestë për të kërkuar zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e personave përgjeg
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
Ambasadori i Shqipërisë në Francë sqaron vdekjen e Florencit Dritan Tola, ambasador i Shqipërisë në Francë në një lidhje telefonike me News24, ka sqaruar disa gjëra në lidhje me vde
Ministria e Jashtme deklaratë për Florencin: Po bëjmë çmos ta sjellim trupin në Shqipëri Dy ditë pas vdekjes së të riut nga Shkodra ka ardhur dhe reagimi nga Ministria e Jashtme. Në një deklaratë për media
Ambasada franceze reagon për Florencin: Do të kryhet autopsi Ambasada franceze ka reaguar për herë të parë për vdekjen e Florenc Beqirit, në spitalin e Marsejës, Francë. Në një n
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
U vetëvra apo e vranë? Mediat franceze hedhin dyshime mbi vdekjen e Florencit Mediat franceze kanë shkruar sot në lidhje me vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiri në Francë. Ashtu si mediat në Shqi