999 rezultate për

loredana

Hana e Mozzikut dhe Loredanës hedh hapat e parë, video do iu kënaq (VIDEO) Në muajin dhjetor të vitit 2018, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vajzë, të ci
Duke u shplodhur në një vaskë me shkumë, kush është "misteriozi" krah Loredanës (FOTO LAJM) Pak orë më parë Loredana ka publikuar në Instastory një foto të shkrepur në një hotel luksoz. Teksa është duke u rela
Përsëri me këngën e Mozzik, Loredana dhe Hana kërcejnë së bashku (VIDEO) Tre javë më parë, reperi Mozzik publikoi këngën e tij të re “Dhelpër dinake”, e cila ka bërë namin në Youtube dhe në med
Nuk është më Enca! Kjo është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Në muajin shkurt, Enca u bë këngëtarja e parë shqiptare me 2 milionë ndjekës në Instagram. Këngëtarja e festoi këtë a
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka! (VIDEO) Flisni sa të doni për “Dhelprën dinake”! Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n
Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Loredana,
Kur bëhet fjalë për Hanën, Mozzik dhe Loredana harrojnë çdo mosmarrëveshje (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën të ndarë.
Loredana dhe Mozzik "thumbohen" lart e poshtë, si është marrëdhënia e saj me ish-kunatin (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm njoftoi se lidhja e saj me bashkëshortin M
Loredana filmoi Hanën duke kërcyer me këngën e re të Mozzik? (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, "Dhelpër dinake". Të gjithë e interpretuan si një dedikim
I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Lo
Pas skandalit me çiftin zviceran, Loredana tregon si e presin në Zvicër (FOTO LAJM) Pak muaj më parë bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane lajmi se Loredana akuzohej për mashtrim të një çifti zviceran
E tha prap, Loredana po sigurohet mirë që Mozzik ta marrë këtë "mesazh" (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Loredana dhe Mozzik nuk janë më bashkë dhe këtë lajm e konfirmoi vetë reperja në profilin e saj në Ins
Veshja e Loredanës në MTV EMA tërheq vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Seville të Spanjës, ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Europe Music Awards. Këtë vit ishin
Loredana takon Ronaldon dhe mbështet Dua Lipën E ndodhur në Sevilla të Spanjës në edicionin e sivjetmë të ‘MTV Europe Music Awards’, Loredana Zefi ka pasur rastin të t
Shqiptarët tregojnë veten edhe njëherë, Loredana fiton çmimin në Spanjë Loredana nuk ndalet me sukseset e saj dhe reperja shqiptare ka arritur të triumfojë duke fituar një çmim në "MTV Europe
Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana largohet nga vendi bashkë me të bijën (FOTO LAJM) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së medias dhe dyshja vazhdon të komentohet për
Ka ende shpresë? Me varsen që mban akoma Loredana na bëri zemrën mal (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim. Në njo
"Çdo gjë vetëm për ty", Loredana tregon kush fshihet pas sukseseve të saj (FOTO LAJM) Loredan është një ndër reperet në të suksesshme jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Gjermani. Ajo është duke punuar for
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar në media, Mozzik dhe Loredana, që prej disa ditësh po bën bujë të ma