999 rezultate për

lopetegui

Lopetegui: Klubet në La Liga kanë nevojë 5 javë për t’u përgatitur për rikthim Ish-trajneri i kombëtares spanjolle, Real Madridit dhe tani në stolin e Sevillas është shprehur se klubet në spanjë kanë
Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM) Katër gazetat kombëtare sportive, "AS" "MARCA" "MundoDeportivo" dhe "Sport", bashkohen në fushatën për të marrë donacion
Zyrtare: Ish-trajneri i Realit merr drejtimin e klubit të madh spanjoll Julen Lopetegui u emërua në krye të Sevillas, duke firmosur deri në vitin 2022. 52-vjeçari përflitej prej disa ditësh
Lopetegui shpreh dëshirën për të drejtuar Chelsea Ish-trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, dëshiron ta marrë drejtimin e skuadrës së Chelseat, nëse Maurizio Sarrit
Dësthtoi te Reali, Lopetegui pranë skuadrës së njohur spanjolle Pasi zyrtarizuan divorcin me Quique Setien, drejtuesit e Real Betis janë vënë në kërkim të një emri të ri për të marrë d
Dështoi te Reali, Lopetegui kandidat për të marë një tjetër skuadër në La Liga Mund të jetë ende e lidhur me Spanjën e ardhmja e ish-trajnerit të Spanjës dhe Real Madrid, Julen Lopetegui. Lajmin e ka
Kroos: Lopetegui ishte i pafat gjatë qëndrimit të tij te Real Madrid Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, beson se ish-trajneri i tij, Julen Lopetegui, ishte njeri i pafat gjatë qëndrimi
Lopetegui: Dua të marrë drejtimin e një skuadreje në Premier League Julen Lopetegui ka folur për herë të parë pas shkarkimit nga Real Madridi vitin e kaluar, ndërsa sot ka zbuluar edhe të
Lopetegui idea më e re për stolin e Romës Julen Lopetegui sipas zerave të fundit mund të ulet në stolin e Romës. Rezultatet negative të Romës kanë vën në pikëpy
Lopetegui harron futbollin, i futet boksit (VIDEO) Julen Lopetegui që pas shkarkimit nga Real Madrit një muaj më parë duket se ka gjetur qetësi në një sport tjetër. 52
Dështoi me Realin, Lopetegui refuzohet në Amerikë Julien Lopetegui u shkarkua nga Real Madrid pak javë më parë por sërish ai refuzohet dhe nga një nga kombëtare.
Zyrtare: Solari trajner i Realit deri në vitin 2021 Real Madrid përmes një komunikate ka konfirmuar trajnerin, Santiago Solarin në krye të klubit për tre vitet e ardhshme.
Carvajal i jep një “shuplakë” të hidhur Zidanit Mbrojtësi i skuadrës së Real Madrid, Dany Carvajal i ka lënë të gjithë gojëhapur me deklaratën e tij në drejtim të ish-t
Befason ylli i Realit: Lopetegui është trajneri më i mirë që kam pasur Julen Lopetegui mund të jetë shkarkuar nga pozita e trajnerit të Real Madridit, megjithatë ish-lojtari i tij, Dani Carva
Courtois thumbon Lopeteguin: Me Solari po punojmë më mirë Portieri i skuadrës së Real Madrid, Thibaut Courtois tha se skuadra po punon më mirë me trajnerin Solari se me ish-tekn
Shkarkimi i Lopeteguit, vetëm një lojtar e falenderon 52-vjeçarin Real Madridi i dha fund zyrtarisht me Lopeteguin pas 139 ditësh. Ai është trajneri që është shkarkuar më shpejtë nga të
Guardiola mbështet Lopeteguin, ja çfarë i tha Trajneri i skuadrës së Manchester City, Pep Guardiola tha se e mbështet fuqishëm trajnerin Lopetegui i cili u shkarkua n
Lopetegui largohet me kokën ulur nga Reali, lëshon një mesazh për tifozët Ish-trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui ka dhënë lamtumirën e tij nga madrilenët nëpërmjet një deklarate të shkurtër
Shikoni sa kohë ka Reali që të gjejë pasuesin e Lopeteguit Sipas rregullores së RFEF, Real Madridi ka vetëm 14 ditë kohë që të zyrtarizojë trajnerin e ri. Pas shkarkimit të Jul
Real Madrid këtë sezon në La Liga në drejtimin e Lopeteguit Real Madrid më në fund e shkarkoi Julen Lopetegui nga posti i trajnerit të klubit. Ky shkarkim erdhi pas turpërimit