999 rezultate për

lopĂt

Plot 120 mijë monedha, me kovë e lopatë: Si e shlyeu biznesmeni borxhin prej 6 vitesh (FOTO & VIDEO) Një biznesmen ka vendosur që të shlyejë një borxh prej 1,200 paundësh duke i dorëzuar përmbaruesit 120,000 monedha. 3
Greqia nis dëbimin me “lopatë”, 668 shqiptarë kthehen në atdhe Shifrat duken të frikshme por sipas një raporti të Policisë Greke, vetëm në muajin Mars janë dëbuar 1181 qytetarë të hua
Hodhi lopatat, 42-vjeçari gjen mënyrën interesante për të pastruar borën (VIDEO) Një burrë ka gjetur një mënyrë të interesante për të shmangur punën e mundimshme të pastrimit të rrugës nga dëbora, duke
Sherr në Bathore, pas debatit për makinat qëllojnë njëri-tjetrin me lopatë Një sherr ka ndodhur sot në Bathore. Policia bën me dije se një sherr mes dy personave ka ndodhur pasi ata kanë fërk
Shkojnë me kazma dhe lopata për të prishur fushën, policia ndalon 3 tifozë të Tiranës Tifozët e Tiranës kërkojnë të prishin me çdo kusht zhvillimin e ndeshjes Partizani-Vllaznia. Gjatë ditës së sotme një gr
Tiranë/ Dy vëllezër rrahin me grushte dhe lopatë një 62-vjeçar Efektivët blu të Tiranës kanë arrestuar në flagrancë Ilia Ibro, 58 vjeç pasi ka goditur me lopatë një 62-vjeçar. Poli
Shqiptarët dhunojnë me lopata pronarët italianë Pagesa për punën e bërë është bërë moll sheri që shqiptarët të rrahin me lopata pronarët italianë. Mësohet se shkak ësht
Pasi u "pajtua" me BDI-në, Ermira kap lopatën (FOTO LAJM) Në komunën e Çuçer Sandevës filloi ndërtimi i projektit "Rikonstruksioni i rrjetit të ujësjellësit primar dhe sekondar p
Rekord historik/ Britaniku kalon oqeanin në varkë me lopata Një britanik ka arritur që të shënojë një rekord thistorik si personi që ka kaluar oqeanin me një varkë me lopata, duke
Sela dhe Merko kapin lopatën së bashku (FOTO LAJM) Përurimi i fillimit të punimeve për ndërtimin e kanalizimit për fshtrat e ish Komunës së Dollogozhdit ka bërë pas shumë
Ja si e pësoni nëse jeni të fiksuar pas "selfie" (VIDEO) Selfia është një veprim që shpesh ju shkakton aksidente nga më të ndryshmet, prandaj është e rëndëishme që ju gjithmonë
Dhunoi vëllanë me lopatë pse nuk kishte shlyer detyrimet për energjinë Godet me lopatë vëllanë, pse nuk kishte paguar faturat e energjisë elektrike. Kjo ngjarje fatmirësisht pa pasoja për jet
Godet shoqen me lopatë në kokë për një djalë, video bum klikimesh Një mashkull ka qënë "molla e sherrit" mes dy adoleshenteve, të cilat janë zënë aq rëndë, sa kanë përdorur dhe lopatat.
Konfiskohen 70 aparate bixhozi në Kumanovë Më shumë se 70 aparate të pokerit janë konfiskuar në Kumanovë në kuadër të operacionit policor “Detonator”. Sipas Minist
Elbasan sherr për ullishtat, plagosen atë e bir Dy persona të një familjeje nga Elbasani kanë mbetur të plagosur pas një sherri me një familje tjetër të së njëjtit fis.
Serbët në Bërnjak fyejnë ushtarët e KFOR-it Të enjten në mëngjes, ushtarët e KFOR-it nisën aksionin për heqje e barrikadës të vendosur në magjistralen Ribariq – Zub
Aksion me lopata dore, qesharake Forcat paqeruajtëse të NATO-s në Kosovë, të premten në mëngjes, filluan aksionin për heqjen e barrikadës në afërsi të pi
Maqedonasit bojkotojnë mësimin në Llopat të Kumanovës Nxënësit maqedonas prej dje po bojkotojnë procesin mësimor në shkollën fillore “Kongresi i Manastirit” në fshatin Llopat