E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

londres

Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
Zhbllokohet derbi i Londrës (VIDEO Arsenali ka ndëshkuar Chelean. Është Alexandre Lacazette ai që tundi rrjetën me 11-metërsh në minutën e 35. /albeu.
Derbi i Londrës, Chelsea - Arsenal: Formacionet e mundshme Gunners dhe The Blues do të përballen kundër njëra tjetrës me fillim nga ora 18:30 në Boxing Day në Angli. Me vetëm k
Super Chelsea, skuadra e Lampard fiton derbin e Londrës (VIDEO) Chelsea është ngjitur në vendin e pestë në renditje me 25 pikë. Blutë fituan 3-0 ndaj West Ham me golat e Thiago Silv
Grabitësit vjedhin orën e xhepit $27,000 të dhuruar nga ish-presidenti i SHBA Një orë xhepi me vlerë rreth $27,000 e dhuruar nga ish-presidenti amerikan Woodroë Wilson është vjedhur në një dyqan ant
Tottenham fiton derbin e Londrës dhe merr kreun (VIDEO) Tottenham fluturon në krye të renditjes dhe tashmë skuadra e Mourinho nuk mund të fshihet më duke qenë se ka arritur në
Plas sherri në spital, punonjësi rreh keq pacientin (VIDEO) y është momenti tronditës kur një punonjës i spitalit përleshet me një pacient në dyshemenë e sallës së pritjes dhe e sh
A është larguar Lil Koli nga OTR? Mes Londrës reperi ka hyrë fuqishëm me studion e re (VIDEO) Pyetja që fansat e kanë bërë më shpesh kohët e fundit nëse Lil Koli është larguar nga grupi OTR dhe se gjerat ndoshta is
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Edhe Londra shtrëngon masat kundër COVID-19, ç'pritet të ndodhë nga e shtuna Miliona persona në Londër, Eseks, Jork dhe zona tjera përballen me kategorinë e dytë të masave kufizuese kundër koronavi
U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM) Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete. Kjo
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Ziyech i pafat, dëmtohet në debutim Prezantimi i parë me fanellën e Chelsea-t i kushtoi jo pak Hakim Ziyech, i cili pësoi një dëmtim. Ish-futbollisti i Ajax
E KRYER/ Thiago Silva transferohet te "Blutë e Londrës" Chelsea do të përfundoj transferimin e Thiago Silvas gjatë kësaj jave. Sipas mediave angleze, Frank Lampard është shu
Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO) Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas. Fillimisht
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Timo Werner tregon pse zgjodhi Chelsean Sulmuesi gjerman, Timo Werner, sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Chelseat të Londrës. Për futbollistin që spikati
ZYRTARE/ Werner nënshkruan me "blutë e Londrës" Gjermani ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me skuadrën londineze, ka njoftuar klubi. Chelsea ka paguar 53 mi
26 vjeçarja britanike qëllon me armë të rinjtë shqiptarë mes Londrës Policia britanike ka vënë në pranga një vajzë të re pas një plagosje të dyfishtë në Barking, në lindje të Londrës. S
Bandat shqiptare luftë të hapur në rrugët e Londrës, si e morën kontrollin e shpërndarjes së "mallit" Bandat shqiptare po zhvillojnë një luftë të hapur në rrugët e Londrës, paralajmërojnë ekspertët vendas, ndërsa ata përpi