999 rezultate për

lokvenec

Shkrumbohet makina e deputetit të LSDM, mister ngjarja Mbrëmë i është vënë flaka veturës së deputetit të LSDM-së Hari Lokvenec. Deputeti nuk deshi që ta komentojë ngjarjen,
Lokvenec: Artan Grubi na shpëtoi kokën mua dhe kolegut Bogoev Deputeti i LSDM-së Hari Lokvenec, një nga ata që u dhunuan gjatë dhunës së huliganëve nacionalistë të enjten në Kuvendin
Opozita kërkon dorëheqjen e Ivanovit, mbron VMRO-DPMNE Deputetët u bë dita e tretë që debatojnë për propozimin për ngritjen e procedurës për përcaktimin e përgjegjësisë së pre