999 rezultate për

lokal

Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO) Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal. Sipas mediav
Mbante lokalin hapur edhe pas orarit kufizues, e pëson pronari në Durrës Pronari i një subjekti është konstatuar duke ushtruar aktivitet pas orarit të përcaktuar për mbyllje dhe për këtë arsye
Zhdepën në dru të riun mes lokalit, kapet një nga autorët (VIDEO) Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Fushë-Krujë, ku një i ri u godit me sende të forta. Mësohet se është arrestuar
Rusia nis vaksinimin e të pastrehëve Dyzet njerëz të pastrehë u vaksinuan sot kundër Covid-19 në Shën Petersburg, qyteti i dytë më i madh i Rusisë. u bë i nj
PAMJE TË RËNDA/ Maskat hyjnë me armë në lokal, dhunojnë barbarisht të riun në Fushë Krujë Një video ka qarkulluar ditën e sotme në media ku një grup të rinjsh dhunojnë një person brenda një lokali. Ata janë
Gjobitet me 50 milion lekë Edmond Spaho Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, Edmond Spaho është gjobitur me 50 milion lekë të vjetra.
E kishin kthyer lokalin në "fole droge", arrestohen 5 persona në Tiranë 5 persona janë arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Ata janë kapur jashtë orarit të lejuar ndërsa lokali ku po qëndronin i
Autori veshur me kapuç dhe me të zeza, detaje nga shpërthimi me tritol i lokalit në Lezhë Kamerat e sigurisë kanë filmuar autorin që vendosi lëndën plasëse në një lokal në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”,
Zbulohet data, ja kur do zhvillohen zgjedhjet lokale në Maqedoni Edhe disa muaj larg zgjedhjeve lokale në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Por me cilën datë do të mbahen këto zgjedhje
Shpërthimi tronditi Lezhën, dalin pamjet e autorit që i vuri tritolin lokalit (VIDEO) Janë zbardhur pamje nga shpërthimi që tronditi Lezhën, mbrëmjen e të shtunës mbrëma në vendin e quajtur "Rruga e Kallmet
Lejoi takime politike, gjobitet pronari i lokalit në Vlorë Gjobat ndaj subjekteve politike dhe pronarëve të ambienteve që lejojnë takime politike ku nuk zbatohet rregullat anti-Co
Sfidon drejtori i Policisë Shkodër: Më gjeni një lokal hapur dhe unë dorëhiqem Drejtori i policisë së Shkodrës, Niko Brahimaj në një prononcim për vendosjen e orës së re policore tha se fokusi është
Kishte kthyer lokalin në pikë lojërash fati, arrestohet 28 vjeçari Policia e Kukësit ka vënë në pranga një person dhe ka proceduar penalisht një tjetër të akuzuar për organizim të paligjs
"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
Çfarë ndodhi?! Andit i mbyllin papritur lokalin (FOTO LAJM) Ish-konkurrentit të Për'puthen ditën e sotme i është mbyllur biznesi i tij. Mësohet se Andit i kanë mbyllur lokalin që a
Atentat në Vlorë, qëllohet me breshëri drejt një lokali Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë. Sipas informacioneve të para, autorët kanë qëlluar drejt një lokali.
E kishin kthyer lokalin në "fole" kokaine, arrestohet 24-vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një person dhe ka proceduar në gjendje të lirë dy të tjerë, të akuzuar për trafikim të l
Qëlloi me armë zjarri drejt lokalit në Vlorë, arrestohet i riu Policia e Vlorës ka arrestuar një 27-vjeçar, i shpallur në kërkim për “Armëmbajtja pa leje” dhe “Prishja e qetësisë publ
Viktima e atentatit në Durrës, baba i një djali, e qëlluan te dera e lokalit të tij Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e sotme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edh
18 makina, 10 vila e dy lokale! Kush është bosi nga Mirdita që iu sekuestrua pasuria Prokuroria e Tiranës i ka sekuestruar pasurinë shtetasit Sokol Marku. Shtetasi Sokol Markut nga Mirdita, i është sek