999 rezultate për

loka

Pas bllokadës së ligjit për shtetësi, Sela tregon se me kë do të bëjë koalicion “Ne do të koalicinojmë me njerëz, jo me njerëz që u bëjnë keq, por njerëz që do t’u bëjnë mirë njerëzve të cilët për 30
Zbriti nga makina dhe u fut në lokal me fytyrë të nxirë, humb jetën shoferi Një drejtues mjeti dyshohet se ka humbur jetën pak minuta më parë në lagjen nr. 11 rruga “Aleksandër Goga” në qytetin e
Kthyen lokalin në pikë ku shpërndahej "malli": Kapen dy vëllezër dhe një i tretë Policia e Tiranës Tiranë ka goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike duk
Plas sherri mes lokalit në Vlorë: Dy persona bëjnë për spital të riun Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur së fundmi në Vlorë, ku dy persona kanë dhunuar brenda një bari një të tretë teksa kon
Paloka bën deklaratën e fortë: E kam me video Çelën e Durrësit Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka bërë deklaratën e fortë se ka prova dhe video kundër përfaqësuesve të mazhorancës dhe
Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO) Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal. Sipas mediav
Mbante lokalin hapur edhe pas orarit kufizues, e pëson pronari në Durrës Pronari i një subjekti është konstatuar duke ushtruar aktivitet pas orarit të përcaktuar për mbyllje dhe për këtë arsye
Zhdepën në dru të riun mes lokalit, kapet një nga autorët (VIDEO) Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Fushë-Krujë, ku një i ri u godit me sende të forta. Mësohet se është arrestuar
Rusia nis vaksinimin e të pastrehëve Dyzet njerëz të pastrehë u vaksinuan sot kundër Covid-19 në Shën Petersburg, qyteti i dytë më i madh i Rusisë. u bë i nj
PAMJE TË RËNDA/ Maskat hyjnë me armë në lokal, dhunojnë barbarisht të riun në Fushë Krujë Një video ka qarkulluar ditën e sotme në media ku një grup të rinjsh dhunojnë një person brenda një lokali. Ata janë
Gjobitet me 50 milion lekë Edmond Spaho Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, Edmond Spaho është gjobitur me 50 milion lekë të vjetra.
E kishin kthyer lokalin në "fole droge", arrestohen 5 persona në Tiranë 5 persona janë arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Ata janë kapur jashtë orarit të lejuar ndërsa lokali ku po qëndronin i
Autori veshur me kapuç dhe me të zeza, detaje nga shpërthimi me tritol i lokalit në Lezhë Kamerat e sigurisë kanë filmuar autorin që vendosi lëndën plasëse në një lokal në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”,
Zbulohet data, ja kur do zhvillohen zgjedhjet lokale në Maqedoni Edhe disa muaj larg zgjedhjeve lokale në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Por me cilën datë do të mbahen këto zgjedhje
Shpërthimi tronditi Lezhën, dalin pamjet e autorit që i vuri tritolin lokalit (VIDEO) Janë zbardhur pamje nga shpërthimi që tronditi Lezhën, mbrëmjen e të shtunës mbrëma në vendin e quajtur "Rruga e Kallmet
Lejoi takime politike, gjobitet pronari i lokalit në Vlorë Gjobat ndaj subjekteve politike dhe pronarëve të ambienteve që lejojnë takime politike ku nuk zbatohet rregullat anti-Co
Sfidon drejtori i Policisë Shkodër: Më gjeni një lokal hapur dhe unë dorëhiqem Drejtori i policisë së Shkodrës, Niko Brahimaj në një prononcim për vendosjen e orës së re policore tha se fokusi është
Kishte kthyer lokalin në pikë lojërash fati, arrestohet 28 vjeçari Policia e Kukësit ka vënë në pranga një person dhe ka proceduar penalisht një tjetër të akuzuar për organizim të paligjs
"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
Çfarë ndodhi?! Andit i mbyllin papritur lokalin (FOTO LAJM) Ish-konkurrentit të Për'puthen ditën e sotme i është mbyllur biznesi i tij. Mësohet se Andit i kanë mbyllur lokalin që a