999 rezultate për

lojrave

Iku epoka e Françeskës, Kejvina dhe Oriola "pushtojnë" këndin e lojrave (FOTO LAJM) Shoqëria e Kejvinës dhe Françeska Jaçes zgjati sa hap e mbyll sytë. Nuk u kuptua se kur u bënë shoqe dhe kur u zun model
Kampionati ndërkombëtar i lojrave online... aty ku luhet virtualisht, por fitohet realisht! Nëse je duke lexuar këtë artikull, me siguri nuk blen më gazeta të printuara, por i lexon lajmet online. Gjithçka po bëh
Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Aktiviteti i lojrave të fatit vijon ende. Së fundmi polica ka zb
Kjo është data e fundit e lojrave të fatit në Kosovë Kuvendi i Kosovës të enjten ka miratuar Projektligjin për Ndalimin e Lojërave të Fatit. Kanë mjaftuar dy vrasje brenda k
Policia e Kosovës në super aksion kundër lojrave të fatit Zëdhënësi i Policisë Baki Kealni ka njoftuar në një konferencë për media se Policia e Kosovës i ka cak lojërat e fatit.
Edhe Kosova i vendos drynin lojrave të fatit Ka kaluar në Kuvend Rezoluta e paraqitur nga Lidhja Demokratike e Kosovës sa i përket lojërave të fatit. Sipas kësaj rez
Përurohet lulishtja dhe këndi i ri i lojrave pranë stadiumit “Arena Kombëtare” Këndi i 40-të i lodrave në Tiranë ndodhet pranë stadiumit “Arena Kombëtare”. Një zonë e degraduar deri pak javë më p
Dembele i sëmurë pas video-lojrave, mjeku i Barcelonës e gjeti në gjumë Për Ousmane Dembele nuk kanë fund problemet. I akuzuar shpesh për redimentin e dobët në fushë duke humbur dhe vëndin e
Dashamir Shehi deklaron "votën" e tij për mbylljen e lojrave të fatit Opozita me gjasa nuk do të jetë në Kuvend pas një jave kur të votohet ligji që mbyll bastet, por kjo nuk e ka penguar de
Braçe kapet keq me Dukën: Më mirë një tifoz, sesa një bastexhi e hajdut Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe është mjafti njohur nga të gjithë sportdashësit shqiptarë. Ai është një z
Braçe iu shpall "luftë" lojrave të fatit: Largohuni nga lagjet! Kryetari i Komisionit, Erion Braçe ka debatuar me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, në lidhje me çështjen e mbylljes
Parku më i madh i lojrave përfshihet nga flakët gjigande (VIDEO) Europa Park në Rust të Gjermanisë është përfshirë nga një zjarr gjigand. Sipas mediave të huaja deri më tani nuk raporto
Aktivitet të paligjshëm, dy pronarët e kazinove përfundojnë në polici Policia e Elbasanit ka goditur dy raste të veprimtarisë së paligjshme të lojrave të fatit. Hetimet kanë nisur për A.
Alarm në Olimpiadën Dimërore, Norovirus dhe sulm kibernetik Në Lojrat Olimpike Dimërore të Pyoengchangut që nisën ditën e premte janë ndezur sinjalet e alarmit. Në vendin aziati
Microsoft dhe Xbox One bashkëpunojnë për të mposhtur PlayStation 4 Xbox CLEVER nga Microsoft dhe Xbox One do të zbulohet në 3 javët e ardhshm. Sistemi i ri i lojrave pritet të jetë 'k
Me këtë notar të Lojrave Olimpike po tallet e gjithë bota (VIDEO) Një notar nga Etiopia që po merr pjesë në Lojërat Olimpike “Rio 2016” është kthyer në sensacion për rrjetet sociale dhe
Prokuroria heton punimet tek Parku i Liqenit, Veliaj merret në pyetje Në lidhje me ndërtimin e këndit të lojrave tek Parku i Liqenit në Tiranë, mësohet se kryetari i Bashkisë së Tiranës Erio
I fton Erion Veliaj por i pret Arbër Mazniku, Nisma "Për Publiken" braktis seancën (VIDEO) Nisma "Për Publiken", e cila kundërshton ashpër ndërtimin e “Këndit të Lojrave” te Parku i Liqenit në Tiranë, ka braktis
Nxënës shqiptarë dhe maqedon thyejnë barrierat etnike përmes lojrave Nxënës të dy fshatrave të Tetovës, me nacionalitet shqiptar dhe maqedon kanë thyer barrierat ndëretnike përmes lojrave t
Meta: SHISH të mos bëhet pjesë e lojrave politike Kryetari i Parlamentit, Ilir Meta, deklaroi dje në emisionin “Top Story” të gazetarit Sokol Balla në Top Channel, se shk