999 rezultate për

loja

Sherr te Atalanta: "Boll u ankove", Gasperini nxjerr nga loja yllin e ekipit Atalanta u mposht ndaj Real Madrid në ndeshjen e parë 0-1, por përveç humbjes, bergamaskët duhet të shqetësohen edhe për
Gjest i pahiijshëm nga Hysaj, kështu e injoron Rrahmanin (VIDEO) Skuadra e Napolit është eliminuar nga Kupa e Italisë mbrëmë pas humbjes nga Atalanta me rezultat 3-1. Në këtë përball
Liverpool dhe Man United ndajnë pikët (VIDEO) Ndahet në paqe dhe pa fitues Derbi i Anglisë mes Liverpool dhe Manchester United. Në “Old Trafford” nuk fiton mërzia, pa
FT: Presioni mbi Shqipërinë dhe loja e madhe e Erdoganit në rajon, intriga turke në Ballkan Nga Financial Times Më shumë se një vit më parë, shtetasi turk Harun Çelik u la i lirë nga burgu dhe u “paketu
Nga flirtet me Shqipen te takimi me Melisën, "loja" e Mevlanit të Përputhen Konkurrentët e “Përputhen” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Së fundmi, progra
Formacioni i Barcelonës për sezonin e ri, Koeman fokusohet te loja sulmuese (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman, bëri të pamendueshmen gjatë miqësore së fundit kundër Girona, duke ndryshuar
Ronaldo "Fenomeni": Perez punësonte staf të sigurimit për të ndaluar festat e mia, por unë i dribloja dhe ata Ronaldo u bashkua me Real Madridin më 2002 dhe ndërsa ai ishte një talent i jashtëzakonshëm, ai gjithashtu shijoi një më
Conte i kënaqur nga loja e skuadrës së tij: Ishim perfekt Antonio Conte i kënaqet kualifikimit në gjysmëfinale të Europa League dhe lojës së skuadrës së tij, edhe pse e ka ndonjë
Loja e rrezikshme nis të luhet në Shqipëri, brenda 1 jave 5 denoncime nga prindërit Përdorues anonim në internet që fshihen pas personazhit “Jonathan Galindo”, dhe i nxisin fëmijët drejt një loje që mund
Në Llojan votimi zgjat deri në orën 23:00 Në fshatin Llojan të komunës së Likovës ka pasur ndërprerje të procesit zgjedhor që ka zgjatur afër dy orë. Shkak pë
Një prej njerëzve më të besuar të Mbretit Zog, djali i ish-prefektit tregon historinë e panjohur Publikohen kujtimet e panjohura të Zejnel Prodanit, ish-prefekt dhe një prej njerëzve më të besuar të Mbretit Zog gjatë
"Barcelona drejt falimentimit, loja mbaroi" Barcelona rrezikon falimentimin, është ky lajmi i bujshëm që vjen nga mediat spanjolle të cilat i referohen një deklarat
10 lojrat që zhvillojnë intelektin, aftësitë psikomotore dhe gjuhësore tek fëmijët Sipas Metodës Montessori, lojërat ndijore paraqesin një fazë shumë të rëndësishme në rritjen e fëmijëve. Stimulimi dhe m
9.4 miliardë dollarë vetëm në janar, 10 videolojrat më fitimprurëse për smartphone Sipas kompanisë kërkimore SuperData, fitimi i lojrave dixhitale arriti në 9.4 miliardë dollarë në janar të këtij viti, q
Largojuni fëmijëve ankthin, disa lojra që mund të luani në shtëpi këto ditë të vështira Të gjithë po kalojmë një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit. Vetëizolimi në shtëpi është zgjidhja më e mirë
"I shikoja që më imitonin, nuk e përballoja dot", 28-vjeçarja rrëfen historinë e trishtë Enkelda, një 28-vejçare ka treguar historinë trishtë ët jetës së saj, pasi lindi me një problem tek të dyja këmbët, që
VAR-i i mohon golin Mandzukicit në debutim (VIDEO) Pasi nuk luajti asnjë minutë me Juventusin në pjesën e parë të sezonit, ishte mjaft e qartë se ishte i nevojshëm një vep
Kushtetuesja fshin emrin e Muçit, rihapet "loja" Besnik Muçi nuk do të jetë më anëtar i Gjykatës Kushtetuese sipas vendimit të djeshëm të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit
Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja Kolegji i Përshtatshëm i Apelimit ka shkarkuar ditën e sotme Besnik Muçin. Sipas Vendimit të KPA Besnik Muçi ka cenua
"Nuk e përballoja dot", rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Krahas fitores në "Big Brother Albania 6", Anaid Kaloti është përfolur së shumti në media edhe për historinë e tij të da