999 rezultate për

loew

Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO) Katër korrikun e vitit 1928, njëri prej njerëzve më të pasur të botës asokohe, Alfred Loewenstein i lindur në Bruksel, p
Nations League, Gjermania kërkon triumf ndaj Kampionëve të Botës Kompeticioni më i ri i UEFA nis sot në mënyrën më të mirë të mundshëm. Në Mynih do të vihen përballë 2 kampionet e fundi
Loew nuk e grumbulloi për Botëror, ku gjendet tani talenti i Gjermanisë (FOTO LAJM) Një nga surprizat më të mëdha në këtë prag Botërori ka qenë lënia jashtë kombëtares gjermane e talentit Leroy Sane. Y
Perez e dëshiron fiksimin e tij pas Botërorit Florentino Perez i fiksuar pas Joachim Loew. Trajneri i përfaqësues gjermane vazhdon të mbetet dëshira kryesore e presid
Loew nuk e harron zakonin e vjetër, bën sërish gjestin e neveritshëm (VIDEO) Trajneri i Gjermanisë, Joachim Loew premtoi se pas Kampionatit Evropian të vitit të kaluar se do të kushtonte më shumë s
Gjermania zgjat "martesën" me Loew Kombëtarja gjermane nuk ka ndërmend të ndahet me Joachim Low, teksa sot ka nënshkruar edhe kontratën e re. Trajneri
Trajneri i kombëtarës gjermane divorcohet pas 36 vite martesë Ndarja që askush se priste po ndodh dhe gjithë Gjermania po flet për këtë. Trajneri i kombëtares, Joachim Loew, 56 vj
Loew këshillon Gotzen: Gjej një ekip të ri Trajneri i Gjermanisë, Joachim Loew këshillon Mario Gotze të largohet nga Bayern Munich në merkaton e verës. 23-vjeçari,
Gjermania drejt Brazilit (VIDEO) Nuk ka ëndrra të këqija për favoritet e grupeve. Në përballjen e grupit C, Gjermania kaloi pastër 3-0 Austrinë. Goli
Gjermani-Argjentinë, miqësorja e luksit Pushimet mbaruan, ndërsa futbolli kthehet sërish në fushën e lojës. Gjermani-Argjentinë dhe Itali-Angli janë dy nga miqë
Gjermani-Itali, Prandelli: Do të bëjmë lojë të madhe Në pritje të sfidës me skuadrës së Gjermanisë dhe Italisë, trajneri i të kaltërve ka deklaruar se arma e fortë e kësaj k
Loew: Gjermania me një të ardhme të madhe Tekniku gjerman Joachim Loew, në një konferencë për mediat pas përfundimit të ndeshjes me Greqinë ka vlerësuar lojën e k
Edhe qentë dinë të bëjnë sërf (VIDEO) Edhe qentë dinë të bëjnë sërf. Në Imperial Beach në San Diego, SHBA është zhvilluar konkursi për qentë të cilët bëjnë se
Gomez apo Klose? Loew në dyshim Trajneri i Gjermanisë, Joachim Loew ka refuzuar ta përjashtojë mundësinë e aktivizimit të Mario Gomezi në favor të Miros
Joachim Loew falenderon Mourinhon Joachim Loew përfitoi nga mundësia që iu dha për të folur me Jose Mourinho pas fitores së Gjermanisë ndaj Portugalisë, 1
Loew: Lahm do të luajë si mbrojtës i majtë Joachim Low ka bërë të ditur se kapiteni i Gjermanisë Philip Lahm do të përdoret si mbrojtës i majtë gjatë gjithë EURO 2
Në të ardhmen, TV-të të tejdukshme Teknologjia e quajtur TOLED tashmë ekziston, por prodhimi i paneleve për pajisjet TV momentalisht nuk është i mundur. Te
Lojtarët e Bayern, "boshti" i Gjermanisë Kombëtarja gjermane shihet si favorite e Kampionatit Evropian 2012. Ata vazhdojnë të qëndrojnë pa trofe ndërkombëtar që
Klose dhe Schweinsteiger "alarmojnë" Gjermaninë Miroslav Klose dhe Bastian Schweinsteiger alarmojnë Gjermaninë. Sulmuesi kryesor dhe zv/kapiteni i 3 herë kampionëve të
Loew përgëzon Bayern Munich për paraqitjen në Champions League Përzgjedhësi i Gjermanisë, Joachim Loew, ka përgëzuar Bayernin e Munich për sezonin fantastik në Ligën e Kampionëve edhe