999 rezultate për

llullaku

Luan në Bjellorusi, Llullaku: Një lojtar ka dalë pozitiv, shpresoj që situata të mos bëhet dramatike Azdren Llullaku shpreson që në Bjellorusi të fillojnë të shohin më me seriozitet situatën pas shpërthimit të Koronavirus
Azdren Llullaku e nis vitin me dopietë Azdren Llullaku, sulmuesi shqiptar i cili aktivizohet në Bjellorusi me skuadrën e Shakhtjor Soligorskit, ka shënuar dopj
Sulmuesi i Kombëtares i lumtur për kalimin te skuadra bjelloruse Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Azdren Llullaku është shprehur mjaft i lumtur për kalimin e tij te skuadra Bjelloruse S
Tashuyev: Vlerësoj Bakajn, kam besim te Llullaku Një ditë para ndeshjes Torino - Shakhtyor Soligorsk e vlefshme për Europa League, trajneri i Shakhtyor Soligorsk, Sergei
ZYRTARE/ Sulmuesi i Kombëtares bëhet me skuadër të re Sulmuesi nga Kosova i Kombëtares së Shqipërisë, Azdren Llullaku, ka firmosur me ekipin e Shakhtar Soligorsk në Bjellorus
Llullaku futet në pjesën e dytë dhe shënon gol (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares tonë Azdren Llullaku është duke kaluar një formë shumë të mirë me Astra në Rumani. Në ndeshjen
Probleme me financat, Azdren Llullaku 4 muaj pa u paguar Azdren Llullaku, futbollisti shqiptar i cili luan në Rumani te skuadra e Astra ka 4 muaj që nuk paguhet teksa prblemet
Llullaku shënon gol dhe feston me Shqiponjë (VIDEO) Azdren Llullaku ka shënuar mbrëmjën e së hënës golin e barazimit për skuadrën e tij Astra-s, shkruan Albeu.com Festim
Llullaku jep asist vendimatr për skuadrën e tij Sulmuesi shqiptar, Azdren Llullaku, vazhdon të konfirmojë formën e mirë që po kalon tek Astra në Rumani. Ditën e sot
Sulmuesi shqiptar gjen rrugën e rrjetës me ekipin rumun Pasi shënoi gjatë fazës përgatitore në Turqi, ndaj ekipit të Gaziantep, në fitoren 2-0 të Astras, sulmuesi shqiptar, Azd
Azdren Llullaku hero në Rumani, supergol dhe asis në ndeshjen ndaj Dinamos së Bucurestit (VIDEO) Viti 2018 për Azdren Llullakun u mbyll më së mirë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, që së fundmi nuk nuk është grumbullu
Llullaku shënon gol të bukur në Rumani (VIDEO) Azdren Llullaku vijon që të bëjë mirë te skuadra e Astrës. Ndonëse ndeshjen e sotme me Konkordian, 30-vjeçari e ka n
Super Llullaku, shënon dopietë dhe feston me shqiponjë Azdren Llullaku po kalon një formë mjaft të mirë tek Astra në Rumani. Ekipi i shqiptarit luan ndeshjen e Kupës në turin
Ylli i kombëtares kundër Panuçit Azdren Llullaku ishte emri kryesor që nuk u thirr nga Panuçi për ndeshjen e Ligës së Kombeve përballë Izraelit. Në fjalë
Llullaku sërish protagonist në Rumani, asist në barazimin e Astras Azdren Llullaku vazhdon të shkëlqejë në radhët e ekipit rumun të Astrës, tek i cili u transferua këtë verë. Në dy ta
Llullaku nuk ndalet, shënon përsëri në Rumani Azdren Llullaku ka rilindur sërish në Rumani, atje ku ka kaluar edhe periudhën më të mirë të karrierës së tij. Pas go
Llullaku shënon gol në ndeshjen e parë në Rumani dhe feston me shqiponjën (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Azdren Llullaku, duke se ja ka marrë dorën golave në kampionatin rumun dhe nuk e ka harruar zakon
Llullaku interviston Alijin, pasi ky i fundit shkruajti histori me klubin e tij (VIDEO) Mbrojtësi nga Kumanova Naser Aliji është bërë lojtari i parë i Virtus Entella që thërritet në një Kombëtare të parë, me
Llullaku bën realitet dëshirën e madhe Rikthimi në Itali ishte dëshira më e madhe dhe ëndrra e Azdren Llullakut u realizua. Porsi një dhuratë përpara 30-vjetor
Azdren Llullaku transferohet tek skuadra italiane Virtus Entella është një formacion i bazuar në Chiavari, në zonën e Ligurias, dhe me pretendime modeste në Serie B. Por,