999 rezultate për

lloris

Jo vetëm në fushë, Son dhe Lloris u përplasen edhe në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Ditë më parë Tottenham publikoi dokumentarin “Gjithçka ose Asgjë”, teksa zbuloi shumë gjëra të cilat nuk kanë qenë të d
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fund
Plas keq te Tottenham, përplasje fizike mes Son-Lloris, Mourinho ul kokën nga turpi (VIDEO) Te Tottenhami nuk ka qetësi. Pas rezultateve të dobëta ku janë me një këmbë jashtë zonës Champions, në fund te pjesë
Frikë nga hajdutët, Lloris shpenzon 17 mijë euro për një qen Hugo Lloris ka vendosur të blejë një qen rojë për të mbrojtur familjen dhe shtëpinë kur të mos ketë njeri. Lloris siç
Futbollistët që ishin të pasur para se të bëheshin futbollistë Derisa diskutimet për pagat e futbollistëve nuk ndalen kurrë, pak njerëz mendojnë për kohën dhe përpjekjen e një futboll
Tottenhami vihet pas portierit francez, për të zëvendësuar Hugo Lloris, Tottenham ka hedhur vështrimin nga Mike Maignan, portieri 25-vjeçar i Lille. Sipas mediave franceze, trajneri José Mouri
Mediat angleze: Strakosha te Tottenhami për të zëvendësuar të dëmtuarin Lloris Portieri i Lazios Thomas Strakosha mund të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së janarit. "Football London", bën të ditu
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Hugo Lloris pëson dëmtim të tmerrshëm, detyrohet të marrë frymëmarrje artificiale (VIDEO) Hugo Lloris pëson një lëndim të tmerrshëm detyrohet të marrë frymëmarrje artificial. Portieri franzez ka pësur një lë
Lloris & Son: Ndeshje e madhe, fitore e merituar Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka folur për "BT Sport" në përfundim të ndeshjes së fituar 1-0 kundër Manchester City
Chelsea fiton pastër përballë Tottenham (VIDEO) Kjo ishte ndeshja e cila duhet të shënonte kthesën për Chelsea pas disa rezultateve negative, shkruan Albeu.com Djemt
Rrëfehet Hugo Lloris: Kalova në depresion pas Botërorit, ndihesha i lodhur Rrefehet Hugo Lloris dhe është një nga ato rrëfime që nuk duhet humbur. Të fitosh Kupën e Botës është kulmi i karrie
Portieri i Tottenhamit: Mund ta ndalim Messin Portieri francez i Tottenhamit, Hugo Lloris, mendon se skuadra e tij i plotëson të gjitha kriteret për ta mposhtur Barce
Lloris i jashtëzakonshëm, bëri katër pritje të njëpasnjëshme mbrëmë për Francën (VIDEO) Mbrëmë në stadiumin ‘Stade du Roudourou’, Kombëtarja e Francës e zhvilloi një ndeshje miqësore me Kombëtares e Islandës,
Hugo Lloris mungon për Francën në Ligën e Kombeve Franca nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e gardianit të Tottenham Hotspur, Hugo Lloris pasi nuk është i gatshëm të
U arrestua të premten por Lloris i rikthehet "Porsche-s" së tij Disa ditë më parë, portieri kampion botë i Tottenham-it, Hugo Lloris zuri faqet e para të gazetave për shkak të një arre
Arrestohet kapiteni i Francës, u ndalua nga një kontroll rutinë Portieri i Tottenhamit dhe kapiteni i Francës, Hugo Lloris që vetëm pak javë më parë është shpallur Kampion Bote duke fi
Real Madrid kërkon të thyej rekord me këtë portier Prej kohësh është përfolur se Real Madrid është në kërkim të nje portieri dhe si ovjektiv kryesor është parë portierin e
Gafë amatoreske e Lloris, Mandzukic kthen në lojë Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka ngushtuar rezultatin ndaj Francës në "Luzhniki Stadium". Pas një gafe amatoreske të portierit Hugo Lloris