999 rezultate për

lleshaj

Radha kilometrike në Kakavijë, reagon Sandër Lleshaj Ministrit i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reguar në lidhje me situatën kaotike që është shkaktuar në pikën kufitare të Kak
Skandali me tenderin e uniformave policore, kallëzohen në SPAK Xhaçka dhe Lleshaj Grupi parlamentar opozitar “demokrat” ka dorëzuar ditën e djeshme në SPAK, padinë kundër Sandër Lleshajt dhe Olta Xhackë
Murrizi çon në SPAK Lleshajn, tenderi i uniformave iu dha një kompanie dherash Myslim Murrizi, i shoqëruar nga Halit Valteri dhe Halil Jakimi janë paraqitur pak minuta më parë në SPAK, ku kanë depozi
Përplasje në Kuvend për tenderat, Lleshaj kapet me Murrizin Gjatë seancës së sotme të Kuvendit ka pasur edhe një shkëmbim replikash mes kryetarit të grupit demokrat Myslym Murrizi
Sandër Lleshaj: Karta identiteti pa afat skadence për 75-vjeçarët Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas miratimit në Kuvend, të ligjit “Për letërnjoftimin elektronik të sht
Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Lleshaj dërgon në Kuvend draftin që propozon lejimin e gjuhës greke për minoritetet Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka propozuar që në zonat ku minoritetet përbëjnë 20 % të popullsisë të lejohet përd
Lleshaj merr në mbrojtje Shahinin dhe ofendon maturantët e pedagogët: Skizofrenë! "Të gjithë ata skizofrenë që shajnë Besën për provimin e Maturës Shtetërore..." Kështu e ka nisur shënimin e tij mini
Socialistët ia thonë në sy Sandër Lleshaj, kritika e ashpër e Damian Gjiknurit Ministri Sandër Lleshaj ka marrë kritikën e dytë në lidhje me aksionet e IKMT nga brenda "familjes" së tij. Ish-minis
"Plas" debati mes socialistëve: Ndreu me tone të larta ndaj Lleshajt Një debat i fortë është zhvilluar mes socialistëve për prishjen e objekteve në zonat bregdetare pikërisht në nisjen e se
Polici abuzoi me vajzën e përdhunuar në jetimore, Lleshaj tregon nëse do të kthehet dënimi me vdekje "Dënimi është një cështje e stërdiskutuar, dënimi me vdekje në Shqipëri është i vdekur, i pa kthyeshëm..." Nga Shkodr
Rrëzimi i bujshëm i OFL-së nga SPAK, Lleshaj: Nuk kemi dështuar! Pas lajmit se SPAK rrëzon OFL-ne, pasi 1 në 3 sekuestrime rezultojne në kundërshtim me ligjin, vjen edhe reafimi i minis
Ironia që detyroi ministrin e Brendshëm Lleshaj të reagojë: Çfarë thotë ai Një karikaturë e artistit të njohur Bujar Kapexhiu për çështjen e kanabisit, ka detyruar ministrin e Brendshëm, Sandër L
Fatjona Dhimitri ngre tonin ndaj Lleshajt: Si e justifikoni dhunën e policëve?! Kryetarja e Komisionit të Medias, Fatjona Dhimitri gjatë interpelancës për dhunën policore gjatë protestës së Teatrit,
Lleshaj: Do përdorim helikopterët për zbulimin e kanabisit në vend Flota ajrore e helikopterëve e Shqipërisë do të vihen në funksion të monitorimit ajror të kultivimit të kanabisit. Kë
Ndjekje në terren dhe aksion nga ajri, Lleshaj zbulon qarqet me risk të lartë për kanabisin Në një takim me drejtues të policisë vendore dhe të pushtetit vendor, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi se duh
"Te fytyrat e tyre do të më shihni mua", Lleshaj thirret në interpelancë për dhunën te Teatri Tetë deputetë të opozitës parlamentare kanë kërkuar interpelancë me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Sipas shkre
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Sandër Lleshaj nuk ndalet: Përgjime policore të shqiptarëve, pa lejen e Prokurorisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Kakavija, për projektligjin, që lejon policinë të kryeje përgjime
Protestat për Teatrin: Lleshaj tregon pse forcat e rendit nuk kishin numër identifikimi Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është shprehur se forcat RENEA kanë zhvilluar kontrolle të imtësishme në ambientet