999 rezultate për

llapit

Zyrtare: Gentrit Begolli rikthehet te Llapi Sulmuesi Gentrit Begolli pas një viti të kaluar tek Flamurtari është rikthyer përsëri tek Llapi. Begolli ka nënshkrua
Plas arma në Prishtinë (VIDEO) Një gjuajtje me armë zjarri sapo ka ndodhur në Prishtinë, afër Xhamisë së Llapit. Mësohet se në vendin e ngjarjes ka
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji
Basha sërish vizitë Dollapit: Jemi pa gjumë por protesta do të mbahet Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar sërish në spitalin e Traumës, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahi
Plas tek Drejtoria e Policisë: "Luftë" guerrile rrugicave të Tiranës Ashtu si te Parlamenti, edhe para drejtorisë së policisë, janë përdorur botet me ujë për të shpërndarë protestuesit e op
Pas rrahjes së Dollapit reagon Rama: Respekt Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish përmes një postimi në twitter, lidhur me zhvillimet e fundit nga protesta e opoz
Kujdes, sot autobusët e Podujevës janë në grevë Nga sot, Shoqata e Transportuesve të Llapit do të mbajë grevë. Të njëjtit tash e sa kohë kanë bërë thirrje për largim
Remi fjalë të mëdha për Bedri Bajramin Ish-komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, në 19 vjetorin e rënies së dëshmorit Bedri Bajrami, ka thën
Edhe sot Remi do të merret në pyetje Ish- komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Llapit, Rrustem Mustafa do të vazhdojë sot intervistimin e tij para prok
Të gjithë e kemi përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
Të gjithë e keni përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
Mustafa: Ibrahim Rugova e dinte për veprimtarinë e Zahir Pajazitit (VIDEO) Ish-komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, i cili është i ftuar në emisionin "Personale" të "TV Dukagj
"Më mungon çdo ditë", ja mesazhi prekës i të dashurës së Jetnis Dollapit “Më mungon çdo ditë” dhe një video 30-sekondëshe me foto që tregojnë ndoshta momentet e tyre më të bukura të fotografuar
Apeli shqyrton sot ankesën e "Grupit të Llapit" Gjykata e Apelit pritet që sot të shqyrtojë ankesën e Rrustem Mustafës, Latif Gashit dhe të Nazif Mehmetit kundër aktgjy
Rekordi i Llapit: Dy vjet pa asnjë vrasje Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka vizituar sot komunën e Podujevës. Në takimin me kryetarin e komunës,
Haradinaj nderon të rënët e Llapit Data 5 Maj është një ditë e cila shënon Në Ditën eDëshmorëve të Llapit, ku kryetari Ramush Haradinaj ka zgjedhur që të z
Lista e 92 ushtarëve mashtrues të Llapit (FOTO LAJM) Ragip Mustafa, pronar i kompanisë “Beni Dona”, e ka fituar statusin e veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Gjatë
Drejtorët e rinj të Ramës, të besuarit e tij që punuan në bashki Kryeministri Edi Rama emëron në disa poste të rëndësishme ish-drejtorë të bashkinë e Tiranës, në kohën kur ajo drejtohej
Gjykata shpall fajtor "Grupin e Llapit" Update- Gjykata Themelore për Krime të Luftës në Prishtinë i ka shpallur fajtor “Grupin eLlapit” për krime lufte kundër