999 rezultate për

llanaj

Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
Rrëfimi i presidentit të Bylisit, Kapllanaj: Si e Olayinkan Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, është njeriu që ka zbuluar sulmuesin nigerian, Peter Olainka, që kur ky i fundit
Paralajmërin i fortë i Bashës: Populli ka të drejtën ta marrë në dorë situatën me të gjitha mënyrat Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi në aktivin e strukturave të PD në Mallakastër, se kapja me dhunë, thyerja e dyerv
Kapllanaj: Mos u çudisni që edhe emri im të ketë votuar atë ditë Kreu i Bashkisë Mallakatës, Agron Kapllanaj i ftuar mbrwmjen e djeshme në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ironizoi voti
PD del në mbrojtje në kryebashkiakëve demokratë, Frrokaj dhe Kapllanaj Pas procedimeve pënale ndaj kryebashkiakëve demokratë, Fran Frrokaj dhe Agron Kapllanaj ka reaguar Partia Demokratike, n
Dy të plagosur me dinamit në Sarandë Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë ditës së djeshme në Sarandë pasi ishin duke peshkuar me dinamit. Siç bëhet e di
Zbërthehet grupi kriminal në Sarandë, ja si futej droga në Greqi Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan dje një megaoperacion antidrogë në Sarandë ku arrestuan 10 persona,të cilët dys
Pasuria marramendëse, sekuestrohen pronat e biznesmenit Bardhok Pllanaj Gjykata Shkodër mesohet se i ka dhënë të drejtë Prokurosisë Shkodër për sekuestimin e pasurive të biznesmenit Bardhok Pl
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
Mori tre plumba nga atentati, dërgohet me urgjencë në Tiranë anëtari i bandës së Llanajve Një atentat me armë zjarri tronditi Vlorën mbrëmjen e djeshme, ku si pasoojë e të shtënave me armë mbeti i plagosur rënd
Kapet i shumë kërkuari i Shkodrës që trazoi politikën në 2014 Bardhok Pllanaj, i arrestuar të hënën në Shkodër, njihet si një biznesmen me reputacion në qytetin verior dhe me lidhje
Ngrihet aktakuzë ndaj Sali Asllanajt Prokuroria Themelore në Prizren – Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve Sali Asllana
Mashtroi me apartamentet, kush është biznesmeni i fuqishëm që u arrestua sot (FOTO LAJM) Gjykata ka dhënë masën e sigurisë me burg për biznesmenin Dritan Llanaj me akuzën e "Ndërtim i paligjshëm, falsifikim dh
Arrestohet biznesmeni i njohur i ndërtimit në Tiranë Policia e Tiranës ndaluar një shtetas në Tiranë pasi ai akuzohet për falsifikim dokumentesh dhe mashtrim me pasoja të rë
Rihapet dosja e masakrës së Çoles, rigjykim për 3 të akuzuarit Masakra e “Çoles’ ku dy vite më parë humbën jetë tre persona mes tyre Akil Hasanaj, Ardi Velaj dhe Albi Limaj do të rigj
"Do hedh Rinasin në erë", trondit babai i djalit që vrau veten Me celularin e të birit në dorë dhe me apelin për drejtësi Shaban Kapllanaj qëndron në dyert e gjykatës në kërkim të një
REZULTATET/ LDK humb këtë komunë Sipas rezultateve të Exit Poll’it, në komunën e Suharekës do të udhëheq Bali Muharremaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kos
PS zbardh arsyen e shkarkimit: Zguri shpëtoi “kokën” e kryebashkiakut demokrat Deputetja e PS, Klotilda Ferhati në një deklaratë për mediat ka deklaruare se kreu i KQZ Klement Zguri ka shkelur ligjin
Kryebashkiaku i PD-së flet për herë të parë pasi Rama tha se do e shkarkonte Pak orë pasi Kryeminitri Edi Rama paralajmëroi shkarkimin e Kryebashkiakut të Mallakastrës, ka folur vetë Agron Kapllan