999 rezultate për

llalla

Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
Adriatik Llalla zyrtarisht i pandehur, cilat pasuritë kërkon t’i sekustrohen nga shteti Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla, zyrtarisht i pandehur për sekuestrimin e pasurive. SPAK ka depozituar në Gjykatën
Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
Rrezikon tre vite burg, Adriatik Llalla merret si i pandehur Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla është marrë si i pandehur nga gjykata për akuzën mosdeklarim të të hollave në kufi.
Shtyhet seanca ndaj ish-prokurorit Adriatik Llalla Shtyhet sërish seanca ndaj ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Në seancën e sotme pritej që gjykata të njihe
Koha kur LSDM kërkonte dëbimin e Arben Llallës nga Maqedonia e Veriut Në të kaluarën e partisë maqedonase LSDM , përfshihen shumë ngjarje që për shqiptarët kanë qenë kaq të rënda dhe secili
Llalla: LSDM e Zaevit është e njëjta ajo parti me ideologji dhe veprime si partia komuniste Jugosllave Mjaftoi një postim i një këshilltari deri sot i panjohur dhe aq, në rrjetin social facebook, pra Mane Manojlovski, për t
Adriatik Llalla merret i pandehur, SPAK dërgon dosjen "e nxehtë" në gjykatë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet paraprake për proçedimin
Nuk deklaroi paratë për shkollimin e vajzës, çfarë zbuloi SPAK për Llallën Ish-prokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla i ëhstë bërë e njohur akuza nga Prokuroria e Posaçme. Mësohet se Llall
SPAK gati të fillojë punën: I pari në listë ish-kryeprokurori Adriatik Llalla Struktura e posaçme e hetimit të krimit të organizuar e njohur ndryshe si SPAK thuajse është gati dhe në fillim të tetor
Vrasja e Festim Latos në Hollandë, Llalla: Është lajm i remë! Ditën e sotme është raportuar në media se i vetëshpalluri President i Çamërisë, Festim Lato është vrarë. Këtë lajm e he
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Në avionin ku u grabitën 10 milionë euro ka qenë edhe Adriatik Llalla Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprok
Zgjaten me 3 muaj hetimet për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë zgjatur me tre muaj të tjerë hetimet për ish-kryeprokurorin, Adriatik Llalla. Ku
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
Adriatik Llalla punëson lobistë në SHBA për të shpëtuar nga ‘lista e zezë’ (FOTO LAJM) Ish -Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla – asetet e të cilit janë nën sekuestro pasi është nën hetim për pastrim p
Braçe kapet keq me gazetaren: Qesh qesh! Kjo e ka mendjen te Tik Llalla (VIDEO) Zëvendëskryeministrin Erjon Braçe, pas protestës së mbrëmshme ka mbajtur një deklaratë për mediat ku është pyetur edhe p
Adriatik Llalla, si dosja Nr. 1 e SPAK-ut! Nga Alfred Peza Ish Prokurori i Përgjithshëm i Republikës, ka dështuar në të gjitha tentativat për ta shpëtu
Historiani shqiptar nxjerr detaje shokuese, kush ishte gruaja në kishë që mallkonte shqiptarët Historiani Arben Llalla ka folur për vendimin e marrë së fundmi nga shteti shqiptar, për shpalljen 'non grata' të 52 eks
Nën hetim, Llalla shfaqet në mes të Tiranës me Rovena Gashin dhe Alibeajn Ish Kryeprokurori Adriatik Llalla ka qënë në Tiranë dhe më saktë në një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, përba