999 rezultate për

llakaj

Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve nga Al Pazar: As nuk më kanë telefonuar! Dy aktorët Romeo dhe Donald Veshaj para pak ditësh lajmëruan në një emision televiziv se nuk do të jenë më pjesë e ‘Al P
"Nuk e donte Romeon në Al Pazar", Rudina tregon si e bindi Agron Llakajn (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur e humorit Rudina Dembacaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ku ka treguar të rej
Flor Binaj dhe binjakër e "AL Pazar" imituan Agron Llakaj, por si e priti aktori (VIDEO) Një video e aktorëve të humorit, Romeo Veshaj, Florjan Binaj dhe Donald Veshaj, po bën xhiron e internetit këtë të martë
Raporti "armiqësor" i Eni Çobanit dhe Agron Llakaj, juristja rindez debatin (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë Eni Çobani është juristja e të "Dielës Shqiptare" dhe e mirë njohur nga publiku. Paralelisht Agron
8 vite pas largimit nga “Portokalli”, Agron Llakajt i bëjnë ofertë për në Top Channel (FOTO LAJM) Largimi i Agron Llakajt në 2010-ën nga “Portokalli”, të cilën e drejtonte, qe pak të thuash i bujshëm. Një ndër të pa
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Përlotet Agron Llakaj: Mosketieri i parë na la, lamtumirë Meti (VIDEO) Sot është ditë zie për të gjithë artin shqiptar.Muhamet Liko, një nga parodisët e Vlorës u nda nga jeta ditën e djeshme
Agron Llakaj shpërthen në lot: Më mirë një fund i tmerrshëm se sa një tmerr pa fund Agron Llakaj ka shprehur në lot dhembshurinë që ndjen për vendin e tij të lindjes, Memaliaj. I ftuar mbrëmjen e djes
"Nuk më zëvendësuat dot", Rita Lati thumbon live Agron Llakajn Mbrëmja e djeshme, emisioni "Soirée" i ishte dedikuar të gjithë vlonjatëve. Të ftuar në emision ishin këngëtar dhe aktor
Nxori shtëpinë në shitje, Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit Dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë të të njëjtit profesi
Agron Llakaj përlotet në emision, kush ia solli emocionet e forta (FOTO LAJM) I ftuar në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte aktori i dashur i humorit, Agron Llakaj. Agroni kishte ardhur pë
Rudina nuk tërhiqet: Agron Llakaj të mos më dalë përpara E ftuar në rubrikën “Flak Fare” me Kelvi Kadillin në “Pop Culture” ishte aktorja Rudina Dembacaj. Përgjatë pyetjeve, Dem
Llakaj bëhet gjysh, postimi prekës iu mbush sytë me lot Aktori i njohuri i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bë
Agron Llakaj bëhet gjysh për herë të dytë, tregon emocionet Agron Llakaj prej kohësh drejton emisionin humoristik Al Pazar në Vizion Plus pa iu ndarë skenës. Pavarësisht punës s
Pas Turit dhe 2XL, Vizionit i ikën një tjetër moderatore Tv Klan dhe Top Channel kanë filluar që të shkëmbejnë moderatorë, por edhe Vizioni duket se ka humbur goxha moderatorë.
Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Dalin fotot me Blushin (FOTO LAJM) Sezoni i ri i televizioneve në shtator pritet të ketë jo pak lëvizje. Një prej ndryshimeve më kryesore mund të jetë r
Rudina Dembacaj flet për përballjen e saj me Agron Llakajn Bëhet fjalë për moderatiorn dhe aktorin e njohur Agron Llakaj e aktoren e humorit, Rudina Dembacaj. Zënka mes tyre u për
Rudina Dembecaj tregon për sherrin me Agron Llakajn: Nuk i flas më kurrë Rudina Dembecaj pati një debat pak kohë më parë me Agron Llakajn dhe ata nuk flasin më. Ama ky i fundit ishte ftuar n
Tashmë është humoristi më i mirë, por e mbani mend Agron Llakaj në hapat e para të karrierës? (VIDEO) Agron Llakaj është një nga humoristët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E kemi parë në televizion
U ndanë me sherre, Agron Llakaj dhe Rudina Dembecaj vihen përballë pas kaq kohësh Rudina Dembecaj iku nga al Pazar dhe deklaroi se në fakt ishte shumë e zhgënjyer nga marrëdhënia me Agron Llakajn. Ru