999 rezultate për

liverpoolit

Në Barcelonë "zbarkon" oferta e Liverpoolit për yllin e dështuar The Reds janë të interesuar për Ousmane Dembelen. Siç raporton gazetari i njohur italian Gianluca Di Marzio, Liverpoo
Kryeministri i ri i Kosovës është tifoz i çmendur i gjigandit anglez Kryeministri i ri i Kosovës, Avdullah Hoti është tifoz i flakt i Liverpoolit. Këtë gjë, Hoti e ka treguar në disa ras
Pas Liverpoolit edhe Chelsea solidarizohet me vrasjen e George Floyd Pas Liverpoolit edhe Chelsea ka bërë një gjest fantastik në shënjë solidariteti gjatë seancës së tyre stërvitore në Cobh
Dembele rikthehet në radarët e Liverpoolit, Klopp e ka "fiksim" Ousmane Dembélé ka qenë gjithmonë një futbollist për të cilin trajneri gjerman, Jurgen Klopp, ka patur gjithmonë simpati
Mbappe sinjale Liverpoolit: Janë klubi më i çmendur në botë Kylian Mbappe ka bërë edhe një deklaratë me të cilën i afrohet kalimit te Liverpoolit. Superylli i PSG-së ka thënë se
Sensacioni i Premier League, objektivi kryesor i Liverpoolit ‘Reds’ lidheshin me disa emra gjatë kësaj kohe, përfshirë Milot Rashicën, Kai Havertz e Timo Werner. Megjithatë, rapo
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Tifozi i Liverpool blen 3 kamionë dhe feston para kohe titullin e Premier League në një paradë (VIDEO) Një tifoz i Liverpoolit ka organizuar një paradë të hapur për të festuar triumfin thuajse të kryer të gjigantit anglez n
Mësohet e ardhmja e Timo Werner, e zbulon skuadra aktuale Sulmuesi i talentuar gjerman, Timo Werner, duket se do t’i bashkohet Liverpoolit sezonin e ardhshëm, ndërsa sinjalet që
Mbappe i lumtur me interesimin e madh të Liverpoolit Kylian Mbappe thuhet se është i lumtur me interesimin e Liverpoolit për të transferuar atë në këtë verë. The Reds thu
Loris Karius i zë "derën" Liverpoolit Loris Karius mbyll zyrtarisht përvojën e tij te Beshiktashi në Turqi, ku ishte huazuar nga Leverpooli që nga vitit 2018,
Shpresat e Liverpoolit për titull marrin përgjigje sot Kryeministri i Anglisë gjatë ditës së sotme do të mbajë një mbledhje me kabinetin e tij, para se të drejtohet në një kon
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
6 vite nga rrëshqitja e famshme e Gerrard që i kushtoi titullin Liverpoolit (VIDEO) Në vitin 2014 Liverpooli ishte shumë afër ta fitonte titullin e Premierligës duke e thyer mallkimin e gjatë. Ndeshja
Talenti premtues i Liverpoolit ëndërron të bëhet si Gerrard Talenti premtues i Liverpool ka treguar synimet qw ka pwr karrierwn e tij. Elliott, pas disa paraqitjeve të mira me F
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Real Madridi vazhdon të interesohet për yllin e Liverpoolit Duke se për Real Madrid transferimi i yllit të Liverpool, Sadio Mane, do të jetë prioriteti kryesor gjatë kësaj vere.
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Zbulohen fanellat e reja të Liverpool (FOTO LAJM) Footyheadlines, portali i specializuar për zbulimin e fanellave të skuadrave, ka zbuluar sot fanellën e Liverpoolit nga
Pogba hakmerret ndaj legjendës së Liverpoolit: Nuk e dija se kush ishte Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohu