999 rezultate për

liverpooli

Wijnaldum nuk do të rinovojë me Liverpoolin, e ka mendjen diku tjetër Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum, nuk do të pranojë të rinovojë kontratën me Liverpoolin, dhe se dëshira e ti
Liverpooli ne ndjekje të mbrojtësit të skuadrës franceze Liverpooli është në kërkim të një qendërmbrojtësi pasi ka shumë probleme në këtë repart. Në ndeshjen ndaj Southampton
U kthye me 2 asiste, Shaqiri: Kam punuar shumë Mesfushori kosovar, Xherdan Shaqiri luajti mbrëmë për skuadrën e Liverpoolit ndaj Aston Villës, në një ndeshje të zhvill
Klopp kontakte me Mbappe, ëndërrohet transferimi i francezit në "Anfield" Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është i interesuar për të siguruar transferimin e "ëndrrave", pra sulmuesin e PSG-s
Liverpooli vendos përfundimisht për Shaqirin Liverpooli ka vendosur të mos e shesë sulmuesin Xherdan Shaqiri këtë afat dimëror. "Reds" kanë nevojë për financa që
Liverpooli zhgënjen sërish, tani rrezikon kreun (VIDEO) Liverpooli ka zhgënjyer sërish. Pas barazimit me WBA, skuadra e Klopp u ndal sërish në barazim këtë herë pa gola në
Liverpooli "ngec" ndaj West Bromwich (VIDEO) Liverpooli ka fituar vetëm një pikë në shtëpi kundër West Bromwich Albion ditën e sotme. Pavarësisht që vendasit domi
Gerrard e pranon: Është një ëndërr për mua të drejtoj Liverpoolin Trajneri aktual dhe ish-mesfushori i Liverpool, Steven Gerrard, ka thënë në një intervistë së fundmi se do të ishte një
Formacioni dhe trajneri më i mirë i javës në Premier League (FOTO LAJM) Premierliga ka publikuar formacionin e javës së 14. Faqja zyrtare e klubit ka zgjedhur 11 lojtarët me paraqitjen më t
Van Djik mbush me shpresë Liverpoolin (VIDEO) Van Dijk mbush me shpresa Liverpoolin për rikthimin e tij. Në ndeshjen e 10 tetorit të këtij viti mes Liverpool dhe E
E zbulon shoku i tij: Salah nuk është më lumtur te Liverpooli Sulmuesi egjiptian Mohamed Salah nuk është “i lumtur” në Liverpool dhe klubi tani po mendon të shesë yllin, pretendon i
Klopp thyen rekordin e fitoreve te Liverpooli Liverpool fitoi ndeshjen 7-0, ku tregoi fytyrën e vërtetë të kampionit. Kjo bëri që edhe trajneri i Liverpool, Jurgen
Jurgen Klopp futet në historinë e Liverpoolit Fitorja e thellë prej 7-0 e Liverpoolit ndaj Crystal Palace të Shtunën do të thotë që Jurgen Klopp tani ka fituar më shu
Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Goretzka zbulon ofertën e Liverpoolit para se ti bashkohej Bayern Munich Mesfushori i Bayern Munichut, Leon Goretzka ka zbuluar se në verën e vitit 2018 ka pasur mundësi t’i bashkohet Liverpool
Hidhet shorti: Strakosha sfidon Bayern, Neymar sfidon të kaluarën Hidhet shorti për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve për sezonin 2020-2021 në Nion të Zvicrës. Ndeshjet e para t
Salah thyen rekordin e Gerrard në Champions Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është bërë golashënuesi më i mirë i gjitha kohëve në Ligën e Kampionëve për "Të ku
"Faleminderit Zot", Jurgen Klopp mirënjohës lojtarëve të Liverpoolit Jurgen Klopp është mirënjohës që ka të rinj cilësorë për t'u ftuar ndërsa Liverpooli vazhdon orarin e tyre të stërmbushu
Fati dhe VAR ndihmojnë Brighton të marrë 1 pikë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Brighton ka marrë një pikë shumë të vlefshme përballë Liverpool, duke barazuar 1:1, me vendasit që golin e shënuan në ko
Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO) Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton. Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë r