liverpool

Juventusit i hapen telashe, Emre Can kërkohet nga Guardiola Juventusi vazhdon të mbetet tepër aktiv në merkato, ku po punohet veçanërisht për të trasnsferuar në Torino futbollistin
Mbyllet në paqe derbi i Merseysides mes Liverpoolit dhe Evertonit (VIDEO) Liverpool dhe Everton kanë ndarë pikët me njëra-tjetrën që luajtën në "Anfield Road" Vendësit kaluan të parët në avan
I përhershmi zhbllokon rezultatin për Liverpoolin kundër Evertonit (VIDEO) Është sërish i njëjti, është sërish Muhamed Salah ai i cili i ka dhënë epërsinë Liverpoolit në minutën e 42 kundër Evert
Coutinho kërkon fjalë burrash nga Liverpool për t'u transferuar në Camp Nou Philippe Coutinho dëshiron garanci nga shefat e klubit se së shpejti ai do ti bashkohet Barcelonës. Redsat hodhën pos
Liverpool duket i dorëzuar për Coutinhon, madje dhe Presidenti i tyre Presidenti i Liverpoolit Peter More është i pasigurt lidhur me qëndrimin e Philippe Coutinhos. Drejtuesi i klubit anglez
Jurgen Klopp tregon arsyen se pse zgjodhi kapiten Coutinhon kundër Spartakut Trajneri i Liverpoolit e emëroi Coutinhon kapiten në ndeshjen e mbrëmshme për herë të parë. Braziliani ia ka shpërblyer
Liverpool fiton me spektakël ndaj Spartakut (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të thellë me 7-0 ndaj Spartak Moscow në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve Skuadra
Liverpool tallet me rusët, shënojnë edhe golin e gjashtë (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e gjashtë në këtë takim kundër Spartak Moscow e cila po luan në "Anfield Road" Goli
Liverpool nuk ka të ndalur, shënon edhe dy gola të në pjesën e dytë (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe dy gola të tjerë në këtë pjesë të dytë kundër Spartak Moscow. Në fillim ishte Mane që shë
Liverpooli i pandalshëm, shënon tre gola brenda 20 minutave kundër Spartakut (VIDEO) Liverpooli ka shënuar tre gola brendave 20 minutave të para kundër Spartakut në "Anfield Road" Të dy golat e parë ja
Formacionet zyrtare: Liverpool - Spartak Moscow Liverpooli dhe Spartak Moscow përballen me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të U
Champions League / Fati i tre skuadrave në grupin E, shikoni si kualifikohen Nuk është vendosur asgjë për fatin e skuadrave që janë në grupin E. Liverpooli, Sevilla dhe Spartaku i Moskës kanë shans
Doktoresha i ndalon lojtarët e Spartak’ut të kryejnë marrdhënje para ndeshjes me Liverpoolin Victoria Gameeva, është doktoresha e specializuar në kardiologji, e cila ua ka ndaluar futbollistëve të Spartak’ut të kr
Liverpooli shkatërron Brightonin dhe ngjitet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpooli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertën e luajtur kundër Brighton në "Amex Stadium" Miqtë e
Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Liverpool do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në javën e 15 të Ligës Premier. The Reds do të vizitojnë skuadrën e B
Barcelona i pranon kushtet e Liverpoolit, ka gati milionat e kërkuar për Coutinhon Barcelona duket e bindur të transferojë yllin brazilian të Liverpoolit, Phillipe Coutinho, menjëherë në muajin janar. Ng
Zbardhen detajet për marrëveshjen e Barcelonës me Coutinhon, ja sa fiton Liverpooli dhe braziliani Philippe Coutinho ka qenë synimi kryesor i Barcelonës në afatin kalimtar të verës por në fund Liverpool refuzoi të gjith
Liverpool fiton pastër kundër Stoke Cityt, shkëlqen Salah me dy golat e tij (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të pastër me shifrat 0-3 kundër Stoke Cityt në "Bet365 Stadium". Të dyja skuadrat e nis
Formacionet zyrtare: Stoke City - Liverpool Stoke City i Shaqirit përballet sonte me Liverpoolin për javën e 14-të të Premier Leagues Skuadra e Hughes është pa f
Lojtarët e Barcelonës kërkojnë me patjetër transferimin e Coutinhos Gazeta katalunase ‘Sport’ i ka kushtuar faqen e parë brazilianit, i cili gjatë verës shprehi hapur dëshirën për kalimi t