liverpool

Ylli i Liverpool i siguron fitoren Holandës (VIDEO) Holanda ka marrë pikët e plota në udhëtim te Bjellorusia, duke triumfuar 1-2. Holanda ka vazhduar sigurt rrugën drejt
Moldavi-Shqipëri, do ta gjykojë arbitri që i dha penallti Liverpoolit Kristofer Kavang do të jetë gjyqtari që do të vendosë drejtësi në sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë që të do të zhvill
Klopp tremb Liverpoolin, mund të marrë drejtimin e Gjermanisë Jurgen Klopp mbetet plotësisht i përkushtuar ndaj Liverpoolit, por pranon se një ofertë për t’u bërë trajner i Kombëtare
Shaqiri mbush 28 vite, Liverpooli e uron publikisht Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjet. Ai nuk po kalon nje periudhë të mirë, teksa pas dëmtimeve të sh
Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata
Liverpool shënon në minutat e fundit për të vazhduar bilancin 100% në Premierligë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë fitore të vështirë 2:1 në shtëpi ndaj Leicesterit. Në minutën e 40 të takimit, Sadio
Vendos goli i Mane, Liverpool e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh ndaj Leicesterit. Është Sadio Mane i cili në minutën e 40 pas një
Flet agjenti i sulmuesit francez: Transferimi i Fekir te Liverpool dështoi prej kunatit të tij Nabil Fekir ishte shumë pranë për t’u shndërruar në një futbollist të Liverpulit. Negociatat ishin në rrugën e duhur dhe
Karius nuk i ndahet zemra nga Liverpooli: Ndoshta një ditë do të rikthehem Loris Karius ende beson se mund të rikthehet një ditë tek Liverpool, pasi thotë se më nuk është i shqetësuar nga finalja
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
Befason Klopp: Largohem nga Liverpooli nëse më bëjnë këtë gjë Jurgen Klopp ka premtuar se ai do të largohet nga posti i trajnerit të klubit nëse Liverpooli ia publikon ndonjë fjalim
Ndeshje të mëdha në tetor, njihuni me super duelet që marrin vëmendjen e botës (FOTO LAJM) Muaji tetor do të jetë i bujshëm për tifozët e futbollit. Do të ketë duele që do ta marrin vëmendjen e botës. Ky muaj
Spektakël në 'Anfield', Liverpool vuan për të siguruar tre pikë përballë Salzburg (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Salzburgun me rezultat 4-3 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Fill
"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt. Salah vetëm 9 mi
E papritur! Salzburg barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në 'Anfield'. Salzburg ka arritur te barazoje rezultatin përballë vendasve që në 35
'Drithet' Liverpool, Salzburg ngushton rezultatin (VIDEO) Liverpool arriti të shënonte 3 gola vetëm në 35 minutat e para të pjeses se parë duke krijuarkeshtu sigurin se ndeshja t
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Salzburg (VIDEO) Djemtë e Klopp kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë përballë skuadrës autriake të Salzburg. Mbrojtësi anësor Ro
Liverpool kalon në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Salzburg në minutën e 9' me sulmuesit Saudio Mane. Liverpool p
Liverpool-Salzburg, formacionet zyrtare: Klopp hedh arsenalin e rëndë në fushë Jurgen Klopp nuk dëshiron ti lërë asgjë rastësisë dhe ka hedhur sot një formacion të fortë në ndeshjen e tyre kundër Sal