999 rezultate për

liverpool

Liverpool po mendon që t'i ofrojë rinovin e kontratës lojtarit senegalez Liverpool dëshiron të shpërblejë Sadio Mane me një marrëveshje të re. Kontrata aktuale e Manes përfundon në vitin 202
Liverpool piketon Cabellosin si zëvendësues të Coutinhos Me largimin e Philippe Coutinhos, i cili ka lënë një boshllëk të madh në “Anfield”, Liverpooli ka nisur punën për zëvend
Tifozët e Liverpoolit vetëm që Salah të qëndrojë, janë gati të bëhen mysliman dhe të falen (VIDEO) Islami është një besim që të ndryshon jeten. Përtej besimit shpirtëror Islami kërkon dhe veprimin me praktikim dhe për t
Roma market me mall cilësor, Liverpool këtë e di mirë Nga Anglia raportohet se Liverpooli ka nisur negociatat me Romën për portierin Alisson Becker, i cili nga italianët vle
Liverpool shkatërron Porton, prek çerekfinalen në Champions (VIDEO) Liverpool ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së UFA Champions League, pas fitores 5-0 ndaj Portos në "Estádio do
Liverpooli ska të ndalur, shënon të katërtin ndaj Portos (VIDEO) Liverpool nuk ka ndërmend të pushojë së ndalur së shënuari. Redsat kanë shënuar edhe golin e katërt ndaj Portos në "
Liverpooli i papërmbajtshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Portos (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Portos në "Estádio do Dragão". Është përsëri ai që shënoi golin e parë,
Liverpool shënon dy gola të shpejtë ndaj Portos (VIDEO) Liverpool ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Portos në "Estádio do Dragão". Autori i golit të parë është sulmuesi Sa
Formacionet zyrtare: Porto - Liverpool Porto do të ndeshet sonte me anglezët e Liverpoolit në "Estadio do Dragao", ndeshje e vlefshme për 1/16 e UEFA Champions
Van Dijk harron se është lojtar i Liverpoolit, tentoi të futej në dhomën e zhveshjes të Southamptonit (VIDEO) Virgil van Dijk gjatë janarit u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, duke kaluar nga Southamptoni te Liv
Liverpool i rikthehet fitores duke mposhtur Southamptonin (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit ka fituar me shifrat 2-0 ndaj Southamptonit në kuadër të javës së 27-të të Premier Leagues angleze
Ka gol në ndeshjen Southampton - Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Southamptonit në " St. Mary Stadium". Goli është shënuar nga Roberto Firmino në
Sneider tregon pse zgjodhi Galatasarayn dhe jo Liverpoolin kur la Interin Sneider ka treguar disa prapaskena nga karriera e tij të cilat nk ishin tëe njohura më parë. Hollandezi momentalisht ësh
Mohamed Salah tregon se si e filloi karrierën e tij futbollistike, dështimin me Chelsean dhe shpërthimin tek Liverpooli Mohamed Salah ka dhënë një intervistë për gazetën e përditshme spanjolle Marca se si e filloi karrierën e tij futbollist
Barcelona dhe Liverpool e duan, por Leverkusen nuk e lë pa 50 mln euro Eric Bailey është një nga talentet më premtuese që ka spikatur në këtë sezon të Bundesligës. Futbollisti xhajmak është z
Liverpool nuk mjaftohet me janarin, nënshkruan me lojtarin e ri Liverpoolit pavarësisht mbylljes së merkatos së janarit, vazhdon të bëjë nënshkrime. Së fundmi the reds kanë nënshkru
Skandal në Angli, arbitri gëzohet kur jepet penallti kundër Liverpoolit (VIDEO) Duket e çuditshme, por ka ndodhur në Premier League gjatë ndeshjes Liverpool-Tottenham ku arbitri anësor ka gëzuar sikur
Salah thyen rekord tek Liverpooli Mohamed Salah është një ndër emrat më të suksesshëm në Premier League duke shënuar edhe rekord për Liverpoolin. Ish-l
Liverpool kërkon yllin e Arsenalit Liverpool ka hyrë në garë për mesfushorin anglez të Arsenalit, Jack Wilshere. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka
Liverpool - Tottenham, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Liverpooli ka barazuar në shtëpi ndaj Tottenham Hotspur me rezultat të 2-2. Skuadra e Jurgen Klopp nuk ka arritur të