999 rezultate për

live

Liverpooli i vendos çmimin "qesharak" Xherdan Shaqirit Liverpool do shikojë mundësinë e shitjes së sulmuesit Xherdan Shaqiri kur të hapet afati veror pas katër muajve. Shqi
Liverpool – Leipzig nuk do të luhet në Angli, mbetet po në Budapest? Skuadra e Liverpoolit dhe ajo e Leipzig luajnë ndeshjen e dytë të tyre në UEFA Champions League në fazën e 1/16 së final
"Interi është qesharak në Champions, futboll në Itali luan Atalanta" Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke fotografuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Sk
Pse Thiago nuk po përshtatet në Liverpool? E shpjegon Scholes Ish-mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, ka shpjeguar vështirësitë e përshtatjes së Thiago Alcantara në Liverpo
Liverpool e nxjerr në shitje, ja sa kushton Shaqiri Ditët e Xherdan Shaqirit në Liverpul janë të numëruara. Sipas asaj që raporton “Football Insider”, klubi dhe lojtari kan
"Sky Sports": Gerrard zëvendësuesi i Klopp në "Anfield" Me suksesin e madh që Steven Gerrard po e kalon me klubin nga Skocia, Rangers, i hap rrugët që në një të ardhme të afërt
LISTA/ Pagat e lojtarëve të Liverpool, Shaqiri lë pas shumë yje "The Sun" ka raportuar pagat e lojtarëve të Liverpoolit. Derisa futbolli po përballet me humbje astronomike nga pande
Zbardhen pamjet live: Nis vaksinimi anti-covid në Korçë (VIDEO) Ditën e sotme vaksinimin anti-covid ka nisur edhe në qytetin e Korçës. Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shik
Aksident i pazakontë në California, avioni përplaset me makinën (VIDEO) Përplasja e një aeroplani dhe një makine në autostradë ndodhi afër Aeroportit Livermore në shtetin amerikan të Kaliforni
Manë tregon qëllimet e Liverpoolit: Synonim të gjitha trofetë, por Premierliga ka përfunduar Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane thotë se këtë edicion nuk do arrijnë të fitojnë Premierligën. Manchester City vazh
Ka ndryshuar 80% zërin në këngën e parë? Melisa publikon videon duke kënduar LIVE (VIDEO) Tre ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realizuar kështu ën
Liverpooli dëshiron shërbimet e yllit të Sevillas, ofron Minaminon në shkëmbim Liverpool është duke përgatitur një ofertë ku përfshihet sulmuesi Takumi Minamino për të nënshkruar me Lucas Ocampos, lo
Klopp analizon momentin negativ të Liverpoolit Katër humbje radhazi kanë trazuar jo pak ambientin te Liverpooli, që tani jo vetëm nuk ka më shpresa për të mbrojtur tit
Liverpooli i "mallkuar", konfirmohet dëmtimi i Henderson iverpooli humbi derbin e qytetit ndaj Evertonit në kuadër të xhiros së 25-të të Premierligës. Përpos humbjes ndaj Eve
Ancelotti mban fjalën, Evertoni mposht Liverpoolin në "Anfield" (VIDEO) Evertoni ka triumfuar në Anfield ndaj Liverpoolit në kuadër të javes së 25-të të Premierligës. Carlo Ancelotti kishte
Nisje e furishme e Everton, zhbllokon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) Liverpool është befasuar shumë shpejt nga një Everton që e ka nisur me shumë vrullë këtë ndeshje. Miqtë kanë arritur
Super sfida e ditës në Premier League, Liverpool - Everton: Formacionet zyrtare Liverpooli do të ndeshet me Evertonin në derbin e qytetit në kaudër të xhiros së 25-të të Premierligës. "The Reds" hy
Ancelotti besimplotë: Momenti perfekt për të mposhtur Liverpoolin Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti para ndeshjes me Liverpoolin wshtw shprehur se wshtw koha ideale pwr tw marrw njw
Parashikimi i guximshëm: Liverpool jashtë Champions, renditja finale në Angli (FOTO LAJM) Manchester City nuk do e diskutojë titullin kampion në Premier League dhe Sky Sports ka guxuar të bëjë një parashikim, b
"Mbappe do të shkojë te Reali" Jamie Carragher uron që Kylian Mbappe ta vazhdojë karrierën te Liverpool-i “i tij”. Ish-kapiteni i Të Kuqve ka folur