E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

livadhi

Punonte si bari në Strugë, gjendet i vdekur 39-vjeçari nga Peshkopia Një 39-vjeçar me iniciale F.Sh. nga Peshkopia është gjetur i vdekur në një furgon në afërsi të fshatit Livadhi të Strugë
Sela takohet banorët e Livadhisë Ziadin Sela ka qëndruar sonte në Livadhi të Strugës ku ka takuar banorët e kësaj ana në kërkim të votës për të menaxhuar
Ziadin Sela voton në Livadhi në vendlindjen e tij (VIDEO) Kandidati per kryetar te Struges si dhe kryetar i Lr-PDSh sot ka votuar ne vendlindjen e tij ne Livadhi te komunes se St
Talat Xhaferi viziton Selën në Livadhi të Strugës (VIDEO) Kryeparlamentari i Maqedonisë, Talat Xhaferi ka vizituar të martën kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Sela në shtëpinë e tij në
A i dështoi Ziadin Seles hapja e shtabit në vendlindjen e tij? "Aleanca për Shqiptaret" para dy ditësh hapi shtabet në dy fshatrat fqinj me fshatin e lindjes së liderit te tyre Ziadin
Zbardhen detajet e aksidentit në Himarë, pushuesi u godit nga një skaf Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Himarë mëngjesin e sotëm, ku një pushues i huaj rreth 50-vjeçar është aksidentuar në u