999 rezultate për

lita

Në Itali e bëjnë të sigurtë, Hysaj do firmosë me gjigandët e Serisë A Elseid Hysaj është pranë Romës. Janë përfolur shumë skuadra për mbrojtësin kuqezi, por me sa duket destinacioni i tij do
Hapen 471 vende të lira pune në administratë (Mos u lodhni kot, janë për militantët) Qeveria ka vendosur sot që numri i punonjësve me kontratë të pjesshme për vitin 2019 të rritet me 471, duke shkuar nga 1
Gjiko : Nuk jam as prift as hoxhë, por e dashura e parë ka qenë Elita (FOTO LAJM) GJiko dhe Elita Rudi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2018. Ndërkohë, këtë vit çifti janë
Mbrojtësit të Realit i ndodh e pa pritura gjatë prezantimit (VIDEO) Reali i Madridit ka prezantuar një tjetër blerje të bujshme për sezonin e ri,qendërmbrojtësin Eder Militao. Qendërmbr
Me litar në qafë, pranga në duar dhe gojën mbyllur i riu kosovar proteston para qeverisë Një i ri kosovar ka vendosur të protestojë para objektit të Qeverisë së Kosovës për ikjet që po bëhen nga vendi dhe shka
Monika Kryemadhi flet, militantja luan lojën "Candy Crash" Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një takim me strukturat e partisë në Tiranë ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dh
Militantët e PD-së mblidhen para KZAZ-së në Gjirokastër Në KZAZ-në në Gjirokastër janë mbledhur disa persona, militantë të Partisë Demokratike, por deri më tani nuk janë shënua
Militantët e PD në Durrës protestojnë: Hera e parë në 28 vite Mbështetësit e Partisë Demokratike kanë protestuar pranë qendrës së votimit në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Ata kan
Militantët e PS vijojnë të hapin dyert e shkollave me forcë (VIDEO) Shkodër, militantë të Partisë Socialiste vazhdojnë të hapin me forcë shkollat e qytetit, nën vështrimin dhe mbrojtjen e
Basha thirrje militantëve: Dilni, shkoni në qendrat e votimit dhe rezistoni Teksa akuzoi kryeministrin Rama për zgjedhjet farsë të së dielës, kryedemokrati Basha pati edhe një thirrje për të gjith
Pritet me protesta nga militantët e PD-së, Rama: Ja çeta haxhiqamiliste, mungon Saliu me automatik, Luli me matrapik Në një postim në tëitter, kryeministri Edi Rama ka komentuar protestën e opozitarëve të Vlorës. Rama i ka quajtur pro
PD denoncon: Militantët e PS kërcënojnë mjekët për votën (VIDEO) ish-deputetja e Partsië Demokratike Albana Vokshi ka deklaruar se militantët socialistë po detyrojnë mjekët dhe infermie
Shkarkimi i Zef Hilës, reagon PD: Rama po përpiqet të na përçajë Në një deklaratë për media, sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka deklaruar se asnjë militant
Elita Rudi feston sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Moderatorja njohur kosovare, Elita Rudi sot feston ditëlindjen e 26-të. Në këtë ditë të veçantë për të ajo ka marr u
Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Tensionohet situata në Berat, militantët drejt KZAZ: Nuk ka zgjedhje pa PD Përfaqësues të Partisë Demokratike dhe Aleancës Qytetare kanë nisur marshimin drejt KZAZ së Beratit, duke treguar kështu
Arrestimi i ish-futbollistit, militantët e PD marshojnë drejt Drejtorisë së Policisë Pak pas arrestimit të ish-lojtarit të mirënjohur të Apollonisë dhe njëkohësisht anëtarit të kryesisë së degës së Partisë
"Po armatos militantët në Dibër", Policia reagon ndaj deklaratave të Gjunkshit: Janë shpifje Policia e Shtetit, ka reaguar pas deklaratave të ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po armatos militant
Elita Rudi shfaqet pa grim, Zëri nuk i le më kohë të kujdeset për veten (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar e jo vetëm. Moderatorja e njohur, pak muaj më pa
Rama në Përmet, simpatizantët e PD-së e presin me protestë (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama pritet të takojë qytetarët e Përmetit Tepelenës dhe Gjirokastrës, në kuardër të fush