E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

lista

Grekët lenë nam: Fusin shqiptarët në listat e të shumëkërkuarëve me akuza qesharake (FOTO LAJM) INTERPOL ka shpallur listën me 7 më të kërkuarit, ku mes tyre janë edhe dy shqiptarë. Siç bëhet e ditur në faqen zyrt
Berisha i rikthehet Thaçit: Me SHIK-un bënin listat e vdekjes Ish-Kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste për një televizion kosovar, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama si përç
Lista zyrtare e futbollistëve shqiptarë për ndeshjet me Moldavinë dhe Islandën (FOTO LAJM) Trajneri Edi Reja ka shpallur listën zyrtare të futbollistëve që do luajnë në ndeshjet e EURO 2020. Ndeshja Islandë-S
Lista Srpska: Për çdo veprim konsultohemi me Serbinë Politika e pushteti në veri të Kosovës është e pandashme nga politika e kreut shtetëror të Serbisë dhe të gjitha problem
Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM) Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partiza
Plas skandali: Marinarët e nëndetëseve qarkullonin lista përdhunimesh mes tyre Marinarët në bordin e një nëndetseje të Marinës Amerikane qarkullonin midis tyre listat e përdhunimeve dhe akteve seksua
Serbët fitojnë komunat në veri, Vuçiç flet për unitet Zgjedhje normale dhe të qeta u zhvilluan të dielën në katër komunat veriore të Kosovës, Mitrovicë të Veriut, Zveçan, Lep
Dalin rezultatet e para të zgjedhjeve në veri Koalicioni i OJQ-ve Demokracia në Veprim (DnV), i cili ka vëzhguar tërë procesin zgjedhor për kryetar në komunat Mitrovi
KQZ: Në zgjedhjet e sotme pati më shumë votues sesa në ato të tetorit Zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor kanë vlerësuar të qetë dhe pa probleme ecurinë e sotme të zgjedhjeve të jashtëzak
KQZ nxjerr shifrat, kaq është dalja në zgjedhje Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një konferencë për media ka thënë se procesi i votimit në
Sot mbahen zgjedhje në katër bashki të Kosovës Në katër komunat veriore të Kosovës, në Mitrovicën e Veriut, Leposaviq, Zveçan dhe Zubin Potok, sot po mbahen zgjedhjet
Nga azilant në deputet, historia e Ervis Meços Komisioni Qëndror Zgjedhor i ka dhënë ditën e sotme mandatin e deputetit në Kuvendin e Shqipërisë Ervis Meços, kandidat
Zbardhen emrat PS për Këshillin Bashkiak të Pogradecit, Delvinës, Finiqit, Dibrës dhe Vaut të Dejës Partia Socialiste vazhdon procesin për të shkuar në zgjedhjet vendore dhe duke e pashqetësuar nga protestat e Lulzim Bas
EMRAT/ Betohen 10 deputetët e rinj të Kuvendit Deputetët e rinj janë betuar sot gjatë seancës së radhës të Kuvendit të Shqipërisë. Nga socialistët futen katër emra
Partia Socialiste në Elbasan prezanton 51 kandidatët për këshilltarë Lista e kandidatëve të Partisë Socialiste për në këshillin bashkiak të bashkisë Elbasan ka ngjallur interes të madh në o
Ngushtohet lista për Kushtetuesen dhe ILD-në Këshilli i Emërimeve në Drejtësi vazhdon kontrollin e kandidatëve për në Gjykatën Kushtetuese dhe Inspektoriatin e Lartë
Edward Skera, një tjetër shqiptar që kryeson toplistat botërore Këngëtari shqiptar Edward Skera mesa duket po arrin kulmin e karierës së tij si artist. Pak kohë më parë në bashkëpu
LISTA/ Aktori dhe ish-futbollisti i futen politikës, garojnë në zgjedhjet lokale Zbardhet lista e re Këshilltarëve Bashkiak të Tiranës të dorëzuar sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga Partia Soci
DOKUMENTI/ Enver Hoxha: Si i pushkatuam para reparteve partizane 14 ballista e legalista Qarkorja e 25 qershorit 1945/ Emrat e të pushkatuarve dhe të dënuarve me burgim nga gjyqet ushtarake, në qershor ’45, me
Del lista e Iluminatit, kush janë masonët shqiptarë Disa thonë se mund të kenë të drejtë, duke ditur se disa ‘vëllazëri’ në universitetet më të mira në botë kanë arritur të