999 rezultate për

lippi

Lippi: Shoh vetën tek Gattuso, Inter-Juve nuk e përcakton titullin Ish-trajneri i Italisë, Marcello Lippi ka krahasuar Gennaro Gattuson me veten e tij. Marcello Lippi thotë se e sheh v
Ish-trajneri i njohur italian: Milan dhe Inter favoritë për fitimin e kampionatit Ish trajneri i mirënjohur, Marcello Lippi, ka dhënë mendimin e tij se kush do të fitoj titullin e kampionit në Serie A.
Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Lippi kalon në "skaner" dy pretendentët e Serie A Këtu më poshtë janë fjalët e ish-trajnerit të kombëtares së Italisë, kampion bote më 2006, mbi çështjet aktuale të futbo
Messi apo Ronaldo? Lippi befason me përgjigjen Marcello Lippi ka vetëm lëvdata për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Ish selektori i Italisë, Marcello
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi Marcello Lippi beson se Antonio Conte tashmë është një trajner i madh, ndërsa Gennaro Gattuso po bëhet një trajner i mir
Lippi: Serie A të rifillojë sa më shpejt Marcello Lippi ka shprehur hapur dëshirën e tij që Serie A të rifillojë sa më shpejt. Ikona italiane e stolit, ka nën
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Lippi jep një zgjidhje: Ja si të veprohet me kampionatet që janë pezulluar Ish-trajneri i kombëtares së Italisë, Marcello Lippi, ka dhënë mendimin e tij si duhet vepruar me sezonin aktual që ësht
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Lippi: Conte do përfundojë duke luajtur me 3 sulmues Marcello Lippi ka zbuluar se pret që Antonio Conte të përfundojë duke luajtur me tre sulmues te Interi dhe jo me formaci
Zyrtare: Lippi merr drejtimin e përfaqësueses së njohur Marcello Lippi është emëruar trajner i Kinës për të dytën herë, ndërsa po përgatitet për eliminatoret e Kupën së Botës “
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Lippi: Mungesa e Chiellinit i kushtoi Juventusit eleminimin nga Champions Marcello Lippi, ish-trajner i Italisë, Juventusit dhe Interit është rikthyer të analizojë edhe një herë atë eliminim dra
Lippi: Juventusi është favorit për të fituar Championsin Marcello Lippi beson se Juventus është favorit që ta fitojë UEFA Champions League. “Kurrë nuk lodheni së fituari tro
Lippi: Është koha që Juventusi të “pushtojë” Europën Ish-trajneri i skuadrës së Juventusit, Marcello Lippi beson se bardhezinjtës kanë të gjitha mundësitë për të fituar trip
Juventus barazon rekordin e Lippit Skuadra e Juventusit të këtij sezoni ëshytë i destinuar për të thyer rekorde të një pasnjëshme. Bardhezinjtë koleksionua
Lippi për kartonin e kuq të Ronaldos: Gjyqtari kishte haluçinacione Ish-trajneri i Juventusit, Lippi, në një intervistë për “Tuttosport” ka deklaruar se nuk është fare dakort me gjyqtarin
Lippi kujton Botërorin e vitit 2006: Gattuso donte të më vriste Italia nuk është në këtë Botëror, por në 2006 ka qenë dhe ka fituar. Trajneri i atij ekipi, Marcello Lippi, e kuptoi se