999 rezultate për

lipa

Gjendet i pajetë një person në veri të Mitrovicës Një person me inicialet V. M. rreth 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në veri të Mitrovicës. Lajmin pë
Dalin në shitje bluzat e dizajnuara nga Dua Lipa, fitimet dhurohen për Shqipërinë (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është një prej personazheve të njohur të ekranit që është duke mbledhur fonde
Kënga e Dua Lipës në 10-shen më të mirë të 2019 (FOTO LAJM) Revista “Time” e ka renditur këngën e Dua Lipës në mesin e më të mirave të këtij viti. 2019 ishte një vit trazirash n
E kritikuan se s'po bënte asgjë për popullin e saj, Dua Lipa jep lajmin e mirë për shqiptarët (FOTO LAJM) Ditën e sotme, njerëzve i ra në sy indiferenca e Dua Lipës lidhur me situatën tragjike në Shqipëri. Ajo postoi në Ins
Dua Lipa nuk dorëzohet, njofton nismën për tragjedinë nga tërmeti Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka reaguar në rrjetet sociale për tragjedinë e ndodhur në Shqipëri me të
"E shkatërruar", Dua Lipa me zemër në dorë pas lajmit për tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM) Pasi ka marrë lajmin e tmershëm për tërmetin me magnitudë 6.4 gradë të shkallës righter në Shqipëri, Dua Lipa ka reaguar
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
"Po puthej me një tjetër", Dua Lipa tregon publikisht si e tradhtoj i dashuri (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dua Lipa është prej muajsh në një lidhje me Anëar Hadid. Marrëdhënia e tyre ka ecur me shumë hapa se
Veshja e Loredanës në MTV EMA tërheq vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Seville të Spanjës, ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Europe Music Awards. Këtë vit ishin
Me veshjen ekstravagante dhe puthje në publik, Dua Lipa shkëlqeu në MTV EMAs (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, ishte përzgjedhur për të hapur një nga eventet më të mëdha të vitit në muzikë, MTV EMA, q
Mezi po e prisnim, Dua Lipa publikoi videoklipin e paralajmëruar (VIDEO) Klipi më i ri i këngëtares shqiptare Dua Lipa është publikuar në YouTube. Pak ditë më parë, përmes një postimi në Ins
Kjo po që është një "epokë e re" për të! Dua Lipa jep lajmin fantastik në rrjete sociale (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, do të lançojë ditën e nesërme projektin e saj të bujshëm “Don’t start n
E njohët? Buçko në foto është këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është kthyer në një ndër emrat më të suksesshëm në botën e muzikës. Këngë
Jo vetëm që u rikthye fuqishëm në rrjet, por Dua Lipa surprizoi fansat (VIDEO) Disa ditë më parë, fansat e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës, u merakosën kur ajo “u zhduk” nga rrjetet
Dua Lipa rikthehet në Instagram, por ky koment i Capital T nuk pritej (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Dua Lipa i habiti të gjithë me ndryshimet që bëri në Instagram-in e saj. Këngëtarja me origjinë shq
U zhduk nga rrjetet sociale, mësohet ç'po ndodh me Dua Lipën (FOTO LAJM) Dua Lipa i ka shokuar fansat me veprimin e fundit duke u zhdukur nga profili i saj në Instagram. Dua ka hequr të gjitha
Publiku e pyet për Elvana Gjatën, Dua Lipa habit me deklaratën e saj (FOTO LAJM) Dua Lipa është padiskutim shumë e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun. Me shumë vite karrierë, artistja ka ditur
Dua Lipa mori vendimin drastik dhe bëri merak të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është padyshim një ndër figurat më të përfolura në media dhe ndër më të
Bjellorusi-Holandë, formacionet zyrtare: 'Tulipanët' me yjet në fushë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bjellorusisë dhe Holandës. Holanda e nis këtë ndeshje me dyshen e t
"Mami s'më ka lënë t'i hiqja vetullat" Dua Lipa tregon të gjitha sekretet e bukurisë (FOTO LAJM) Regjimi i njerëzve të famshëm nuk ngjan aspak me atë të njerëzve të thjeshtë! Ata janë njerëz që influencojnë botën e ar