999 rezultate për

link

Mesazh Metës? DASH shpall Dvoranin kampion në luftën kundër korrupsionit Departamenti Amerikan i Shtetit e rendit ish-kreun e KED Ardian Dvoranin mes 12 kampionëve kundër korrupsionit. Ambas
Elon Musk tani kontrollon gati krejt planetin nga hapësira CEO i SpaceX, Elon Musk tani kontrollon një të katërtën e të gjithë satelitëve aktivë në orbitë rreth Tokës pasi lëshoi
Milinkoviç-Saviç del hapur: Që i vogël, ëndërroj të luaj me Realin Sa herë që hapet merkatoja, emri i mesfushorit serb Sergej Milinkoviç-Saviç është një nga më të lakuarit, por Lazio vijo
Elon Musk kontrollon më shumë se një të katërtën e satelitëve aktivë CEO i SpaceX, Elon Musk tani kontrollon një të katërtën e të gjithë satelitëve aktivë në orbitë rreth Tokës pasi lëshoi
Të gjithë u fiksuan me pantallonat e Lori Hoxhës dhe ajo tregoi çmimin e "çmendur" (FOTO LAJM) Pyetja më e zakonshme ne ‘Instagram’ është “ku e ke blerë filan gjë”, pas “asaj se sa kushton”. Mesa duket Lori Hoxha du
Yuri Kim apel krerëve të politikës: Kontrolloni kandidatët për deputetë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim iu ka bërë thirrje liderëve të politikës për të mos vendosur n
Formacionet zyrtare, Milan-Torino Milani pret në shtëpi në orën 20:45 Torinon për 1/8 e Kupës së Italisë. Skuadra fituese do të përballet me Interin o
Identifikimi elektronik i zgjedhësve: KQZ hap garën për të zgjedhur kompanitë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hapur tenderin për blerjet e pajisjeve për implementimin e teknologjisë në zgjedhje. S
Foli serbisht me Milinkovic-Savic, tifozët shqiptarë "sulmojnë" Muriqin Pas mungesës së Vedat Muriqit në përballjen e Kosovës ndaj Maqedonisë së Veriut, atje ku luhej edhe bileta e Europianit,
Lazio kthehet te fitorja ndaj Spezias falë një Milinkovic-Savic në super formë (VIDEO) Lazio "harron" shpejt humbjen me Udinesen me fitoren 1-2 ndaj Spezias falë dyshesh Immobile-Milnkovic-Savic, madje në sh
Biden pritet të emërojë si sekretar shteti, mbështetësin e madh të Kosovës, Antony Blinken Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden pritet të emërojë të martën anëtarët e parë të kabinetit të tij, që sipas njoft
OSBE ”rrëzon” Trump-in: Votimet në SHBA, pa manipulime Megjithë pandeminë, paditë ligjore dhe retorikën e fortë politike, vëzhguesit e huaj të zgjedhjeve dolën me konkluzionin
Nuk përmbahet Lazio, Milinkovic realizon supergol dhe dyfishon shifrat (VIDEO) Lazio e ka nisur vrullshëm sfidën ndaj Atalantës. Është Milinkovic-Savic ai i cili ka shënuar një supergol në hyrje t
Dalin notat e provimit të parë të maturës, linku ku mund të shihni notat Qendra e Shërbimit Arsimor ka publikuar notat e provimit të parë të Maturës Shtetërore, ate te gjuhes se huaj. Notat
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Lazio nuk e lëshon yllin e mesfushës, i rinovon kontratën deri në 2024-ën! Lazio blindon xhevahirin e saj. Klubi bardhekaltër për të shmangur interesimin e klubeve të mëdha italiane si Juventusi
UFO në Kosovë?! Objekte të paidentifikuara ndriçuan qiellin dhe frikësuan banorët Mbrëmjen e së shtunës banorët e Kosovës kanë parë disa objekte të paidentifikuara që fluturonin në qiell. Në formën e
Videoja erotike e zyrtarit të lartë shqiptar u bë virale, AKEP bllokon linket (FOTO LAJM) Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka njoftuar bllokimin e aksesit të disa përmbajtjeve pornografike në S
Lakers nis stërvitjen në shtëpi për shkak të koronavirusit Lojtarët e Los Angeles Lakers janë në komunikim të vazhdueshëm përmes internetit, që kur pandemia e Koronavirusit i dety
Milinkovic bën të pamundurën, shikoni çfarë goli realizon (VIDEO) Ylli i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic ka dhuruar spektakël në stërvitje. Mesfushroi relizoi një gol të pabesueshem d