999 rezultate për

linja

Në super formë, Lei Kraja zbulon "sekretin" e pazakontë për linjat perfekte (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më simpatikë të shoëbizzit, e cila tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj.
Oriola merr edhe njëherë vëmendjen, fustani i artë i nxjerr linjat në pah Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është shfaqur vezulluese me fustanin ngjyrë ari në fotot e fundit. Së fund
Një muaj pas lindjes së vajzës, Gigi Hadid shfaqet me linjat perfekte (FOTO LAJM) Gigi Hadid u bë nënë për herë të parë në fund të Shtatorit. Lajmin e bëri me dije vetë modelja dhe partneri i saj Zayn M
Trup perfekt si të saj? Lori Hoxha bëri publike dietën (FOTO LAJM) Me siguri kur shikoni fotot e Lori Hoxhës në rrjete sociale, admironi linjat perfekte dhe barkun e sheshtë, të cilin të
Pozon me bikini pas lindjes, ndjekësit mahniten nga linjat e moderatores sportive (FOTO LAJM) Ndonëse u bë nënë për herë të parë në jetën e saj, moderatorja Vilma Masha është më në formë se kurrë. Së fundmi ajo
Me bikini dhe trupin "çokollatë", foto e fundit e Luanës po bën namin (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
E dashura e Dele Alli e nis verën me foto "bombastike" (FOTO LAJM) Vera sapo ka nisur dhe të shumta janë modelet që ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale, ku tërheqin vëmendjen e të
Këto janë linjat e fluturimeve për nesër 11 fluturime të tjera nga aeroporti i Rinasit do të mbahen gjatë ditës së nesërme. Sipas Tirana International Airport
Nesër nisin linjat e para të udhëtimeve me autobus, rregullat strikte që duhen zbatuar (FOTO LAJM) Pas një mbyllje disa mujore si pasojë e shpërthimit të pandemisë, nga dita e nesërme do të fillojë transporti ndërqyteta
Kjo është e dashura e Kumbullës (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është padyshim një nga zbulimet më të mëdha në Serinë A, i cili më paraqitjet e tij të shkëlqyera ka tër
Këto janë oraret dhe linjat në të cilat do të fluturohet nesër nga Tirana Aeroporti i Rinasit me anë të një njoftimi ka bërë publik fluturimet e konfirmuara për ditën e nesërme. Po ashtu, bëhet
Nuk do e keni të lehtë! Gjeni 7 gabimet në këtë foto Kjo enigmë do ju fusë në mendime, do ju lodhe juve dhe trurin tuaj. Përpiquni të gjeni të gjitha gabimet në këtë foto pa
Linja ajrore me kosto të ulët krijon bazën e re të avionëve në Shqipëri, shtohen 15 destinacione Linja më e madhe ajrore me kosto të ulët në Europën Qendrore e Lindore, Wizz Air ka krijuar bazën e re në Tiranë me 3 a
Linja ajrore e pasigurtë, Bayerni do të udhëtojë me me autobus për në Berlin Të dielën në orën 18:00, Bayern Munchen do të ndeshet në Berlin përballë formacionit të Unionit. Kampionët në fuqi të
Rama zbulon kur do të hapet Tirana: Flet për linjat urbane "Lokalet do të monitorohen, dhe duhet të respektojnë masat, sepse nuk duam të detyrohemi t’i mbyllim. Kemi filluar punën
Në linjat e mëdha ajrore: Në avion me maskë në fytyrë Linjat e mëdha ajrore po u kërkojnë pasagjerëve të vendosin maska në fytyrë gjatë fluturimeve për të mbrojtur njëri-tjet
Modelja ruse në super formë, tregon linjat perfekte me foton e fundit (FOTO LAJM) Modelja e famshme ruse, Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. E veshur me rroba që nxjerri
Me bikini dhe linja perfekte, kërcimi provokues i Anxhelina Hadërgjonaj "djeg" rrjetin (VIDEO) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
''Mund të ishim duke numëruar qindra të vdekur'', Rama tregon kur do të hapen linjat ajrore Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimin me qytetarë është pyetur kur do të hapen linjat ajrore, duke nënvizuar se këtë n
Rama i nxehet qytetarit: Sot do të kishim qindra të vdekur, ti ke hallin e linjave ajrore Kur do kalojë kjo situatë këtë nuk e di askush. Kur do të mund të qetësohet situata? Kryeministri Edi Rama gjatë komu