999 rezultate për

linit

Deschamps i përgjgjet Moulinit: Çështja e Benzemas tek Franca ka përfunduar Selektori i Francës, Didier Deschamps, i është përgjigjuar kandidatit për president në Federatën franceze, Michel Moulin
Do blinit një shtëpi, sa i kushton veshja biznesmenit që kërkon nuse në ekran (FOTO LAJM) Saimirin, një djalë simpatik 33 vjeç ka vendosur të gjej dashurinë e tij në emisionin "Love Story" ku është vënë përball
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Miliarderi norvegjez, gati t’i blejë 4.000 apartamente në Berlin, acarohen gjermanët Kompania suedeze "Heimstaden Bostad", me pronarin norvegjez Ivar Tolefsen ka njoftuar se është në bisedimet finale për b
Mario Gotze mund të rikthehet në Bundesligë, interesohet Hertha e Berlinit Mario Gotze mund të kthehet në Bundesliga. Pasi përfundoi aventurën e tij me Borussia Dortmund, Mario Gotze vazhdon t
Maska nuk është e mjaftueshme, Berlini merr vendimin drastik në mes pandemisë Shtetin nuk mund ta tërheqësh për hunde, tha senatori i Brendshëm Geisel. Senati e arsyetoi vendimin e tij me faktin se
Tragjike në ishullin grek: 21 vjeçari shqiptar humb jetën në aksident (FOTO LAJM) Një shqiptar vetëm 21 vjeç, është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident tragjik në Greqi, i cili ka rezultuar fat
Borussia Dortmund mposht minimalisht Herthën e Berlinit, shkëputet nga Leipzig (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka fituar minimalisht përballë Herthën së Berlinit. Kjo fitore shkëput nga Leipzig që "ngeci" ndaj
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për
Lojtari i Hertha Berlinit shënon rekord historik në Bundesligë Mesfushori Vladimir Darida ka thyer rekordin për më shumë kilometra të përshkruara në Bundesligë. Futbollisti i Hertha B
Interi interesohet për talentin e Hertha Barlinit Matheus Cunha është emri i ri që ka nisur të përmendet për merkaton e Interit. Braziliani ka spikatur në Bundesligë,
"Ka probleme me pijen", Vidal i kthehet Chiellinit: Unë jam qënie njerëzore dhe kam bërë gabimet e mia Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet ndërsa copëza tw tij po publikohen çdo ditë në media.
Pas Chiellinit edhe Cassano: Balotelli është kalama Deklarata e Giorgio Chiellinit krijojë shumë polemika në Itali ditën e djeshme. Mbrojtësi Italian, ndau me fansat, mendi
Balotelli reagon ndaj deklaratës së Chiellinit: Nuk je sjellë si burrë i vërtetë "Mario Balotelli është një njeri negativ, që nuk ka respekt për grupin. Në një ndeshje të Kupës së Konfederatave në 2013
Futbollisti i Herthas së Berlinit infektohet me koronavirus Koronavirusi vazhdon të godasë ekipet e futbollit. Kësaj radhe është ekipi i Bundesligas, Hertha Berlin, të cilën kan
Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos "ultimatum" Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i ë
Dortmund me "5 yje" ndaj Union Berlinit (VIDEO) Borussia e Dortmund vazhdon formën fantastike në 2020. Vendasit kanë shkatërruar Union e Berlinit me një Haaland që po i
Frika nga koronavirusi, Majlinda Bregu fotografohet me maskë drejt Berlinit (FOTO LAJM) Frika nga përhapja e koronavirusit duket se ka prekur edhe ish-ministren, Majlinda Brueg. Bregu ka udhëtuar drejt Bel
Brenda stadiumit të dytë më të madh në Gjermani: Kjo është shtëpia e Hertha Berlinit (FOTO LAJM) Stadiumi Olimpik i Berlinit është stadiumi i dytë më i madh në Gjermani Atmosfera brenda stadiumit është e jashtëzako
Jurgen Klinsmann merr Granit Xhakën në Bundesligë te Hertha e Berlinit Granit Xhaka, në Bundesligë për të shpëtuar përfundimisht nga Arsenali. Sipas medieve kryesorë në Agnli dhe Gjermani (Bi