999 rezultate për

lindor

Zhbllokohet sfida në Vlorë, Edhemi i jep avantazhin Kukësit (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Flamurtarit duke kaluar në epërsi që në minutën e 8. Ishte Valon
Moti sjell surpriza, çfarë ndodh me temperaturat sot Vendi ynë do të vijojë gjatë paradites të mbetet në kushte atmosferike të paqëndrueshme me kthjellime dhe vranësira të d
Mbytet peshkatari në liqenin e Pogradecit Një peshkatar është mbytur në liqenin e Pogradecit. Sipas policisë peshkatari ka qenë me varkën e tij në ujërat e liq
Shirat pushtojnë vendin, priten edhe reshje dëbore Orët e paradites dominohen nga vranësira të dendura kryesisht në rajonin Verior – Veriperëndimor duke rrezikuar reshje t
Reshje shiu dhe dëbore, mos e ndani çadrën nga dora endi ynë do të kushtëzohet nga kthjellime dhe vranësira te shpeshta gjatë paradites. Më të theksuara vranësirat në zo
Prishtina ende pa zbukurime për festa, ngjason si një qytet lindor Edhe pse festat e fundvitit po ofrohen, Prishtina ende nuk është dekoruar. Adonis Tahiri, zëdhënës i komunës së Prish
Po ikin gjermanët e Telekom, Shqipëria preferohet vetëm nga lindorët Operatori i dytë më i madh në Shqipëri në fushën e shërbimeve celulare Telekom Albania është në negociata intensive për
Mos iu gëzoni daljes së diellit, shira dhe borë na presin për disa ditë Pas reshjeve të shumta të dëborës në disa zona të vendit, sot ka dalë dielli, megjithatë kjo situatë nuk do të zgjasë sh
Një vjeshtë kaq e butë, rriten sërish temperaturat Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta, por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat m
Keni bërë plane? Përgatituni, kështu do të jetë moti Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta, por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat m
Çfarë do të ndodhë sot me motin Shqipëria sot do të paraqitet me një mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare më të theksuara në zonat juglindore. Nd
Ali Ahmeti bisedon me Thaçin për dialogun dhe referendumin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur sot në Shkup presidentin e Republikës së Kosovës,
Serbët vendosen flamuj në Ujman, deputetja e VV akuzon rëndë Thaçin Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu ka rreshtuar akuzat ndaj Hashim Thaçit duke thënë se ai iu nënshtrua Vuçiçit duke për
Pacolli frikësohet nga disa fjalë dhe i nënshtrohet liderit serb Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka anuluar pjesëmarrjen në takimin e ministrave të Punëve të Jashtme të v
Bosnje-Hercegovina i jep një goditje Behgjet Pacollit Lideri i serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik, ka dënuar vizitën e paralajmëruar për këtë javë në Bosnjë të ministrit të ja
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Paraditja paraqitet me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja sjell fuqizim të përkohshëm të vranës
Mesi takon përfaqësuesin e posaçëm të OSBE-së për Evropën Juglindore Më 14 Gusht 2018, në Tiranë, ZëvendësKryeministrja e Republikës së Shqipërisë Znj. Senida Mesi ka pritur në një takim zy
"Njerëzit bënin më shpesh marrëdhënie seksuale gjatë komunizmit" Kur Amerikanët mendojnë për komunizmin në Evropën Lindore, ata kujtojnë kufizimet e udhëtimit, peizazhet e zymta të beto
Gjici hap ‘thesin’, kjo është premio që u jep lojtarëve pas kualifikimit në Champions Kukësi siguroi një kualifikim historik në përballjen ndaj Valetës. Goli i Dzarias në minutën e 84-t bëri që verilindorët
Ky është moti për ditën e sotme Edhe për të mërkurën në vendin tonë do të vijojë dominimi i kthjellimeve në të gjithë territorin, deri pas mesditës kur