999 rezultate për

lindjen

Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosov
Partneri ju harroi ditëlindjen, si t'i jepni një mësim të mirë o të gjithë e kalojnë me sportivitet, faktin kur i dashuri apo e dashura juaj mund të harrojë ditën tuaj të lindjes.
E dashura e Olsi Bylykut festoi ditëlindjen dhe aktori shpalosi talentin e romantikut (FOTO LAJM) Para disa muajsh, aktori i humorit Olsi Bylyku bëri publike lidhjen e tij me bukuroshen Egli Tako, në shoqërinë e së cil
Dyshimet për ndarjen po përforcohen, Loredana bën këtë mos-veprim ndaj vjehrrës (FOTO LAJM) Çifti i famshëm i famshëm i shoëbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënie
"Gëzuar ditëlindjen dështake": Torta më e shëmtuar që mund të merrte kjo vogëlushe për 2 vjetorin (FOTO LAJM) Gjëja e fundit që imagjinoni të lexoni në një tortë është urimi ‘’Gëzuar ditëlindjen, dështake!”, aq me tepër drejtuar n
Ditëlindjen e festoi me të dashurën, kapet "mat" Mc Kresha (VIDEO) Ditën e djeshme reperi, Mc Kresha feston ditëlindjen e tij. Këtë 35-vjetor ai ka zgjedhur ta festojë në Shqipëri dhe
Mc Kresha feston sot ditëlindjen! Zbuloni sa vjeç mbush reperi (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperi i suksesshëm, MC Kresha feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram, reperi ka zbulua
"Një ëndërr", Luana Vjollca publikon pamjet zyrtare nga super ditëlindja (FOTO LAJM) Vjeshta vjen më një ditë të madhe për moderatoren shqiptare. Më 2 shtator Luana Vjollca festoi ditëlindjen dhe mbush
"I ftuari special", Krenari nuk mund të mungonte në super ditëlindjen e Luanës (VIDEO) Ditën e sotme, moderatorja Luana Vjollca ka festuar 28-vjetorin e saj të lindjes. Disa orë më parë ajo i surprizoi të
Jo vetëm shqiptar, Luana Vjollca merr urimin nga këngëtari ndërkombëtar (FOTO LAJM) Pas urimeve të shumta ndër to Marina dhe nëna e saj, tani rradhën e kishte Faydee për të urar Luanën për ditëlindje.
Do të qeshni me lot! Ronela feston ditëlindjen dhe e uron veten kështu (FOTO AJM) Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka
Shumë larg Loredanës! Ja ku ndodhej Mozzik ndërkohë që ajo festonte ditëlindjen (FOTO LAJM) Pas Norës dhe Robertit, një tjetër çift që po përflitet për ndarje kohët e fundit është Loredana dhe Mozzik! Reperi n
Donaldi feston ditëlindjen, rrjeti i bën dhuratë foton ku Bora i kap të pasmet (FOTO LAJM) Gjatë puntatës së kësaj jave të emisionit “Treshat”, në studio me moderatorët Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj, ishte j
Binjakët festojnë ditëlindjen, urimi i fshehtë i Borës për Donaldin (FOTO LAJM) Ditën e sotme binjakët Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen. Fillimisht vëllezërit kanë uruar të dy njëri tje
Ndodhi ajo që kishim frikë? Mozzik s’duket gjëkundi në ditëlindjen e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish! Mozzik
Topless dhe surpriza, ne ditëlindjen e Bebe Rexhës nuk munguan vallet shqiptare (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë të veç
Mbani frymën, është 30-vjetori i Bebe Rexhës Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të suprizojë për ditëlindjen e saj. Ajo publikoi një këngë dedikuar 30-vjetorit të lind
Habit vajza e Sabianit, bën veprimin e papritur pak pasi festoi ditëlindjen e saj të 19-të (FOTO & VIDEO) Vajza bukuroshe e Sabian Medinit, Keisi, është shumë e njohur për publikun dhe numëron mijëra ndjekës në profilin e saj
Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO) Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i
Flori Mumajesi festoi ditëlindjen, vetëm 4 artistë e uruan publikisht (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje nga festivalet dhe eventet e ndryshme muzikore të gjithë prisnim që Flori Mumajesi të kthehej furish