999 rezultate për

lindje

"Çmenduri" brenda ditëlindjes së Kourtney Kardashian (FOTO LAJM) Motrat e famshme të familjes Kardashian i kushtojnë rëndësi të madhe festave në familje. E një rëndësi të madhe e kis
Njihuni me verën më të shtrejtë në botë dhe vendlindjen e saj Rekordin për shishen e verës më të kushtueshme në botë, nuk e mbajnë as verërat e vreshtave franceze as ato të Toskanës,
37 protestuesit e 13 prillit dalin sot para gjykatës për masën e sigurisë 37 personat e arrestuar për dhunë në protestën e 13 prillit të organizuar nga opozita para Kryeministrisë dhe Kuvendi
Mbretëresha britanike ka dy ditëlindje, zbulojeni arsyjen Mbretëresha Elizabeth, ashtu si shumë monarkë britanikë para saj ka dy ditëlindje. Ajo ka ditëlindjen normale dhe nj
Thaçi uron ditëlindjen e djalit, punëtorët lenë punën dhe nisin festën (FOTO LAJM) Një koment interesant nga një qytetar është bërë në profilin zyrtar të presidentit Hashim Thaçi. Teksa i pari i vendi
Putinit i hapet edhe një varr te qyteti i lindjes Presidentit rus, Vladimir Putin i është krijuar edhe një tjetër varr, në qytetin e dytë më të madh në Rusi, Shën Petersb
Ronaldo uron ish-yllin e Ajax-it i cili ka një vit në koma për ditëlindjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo ia ka dërguar një mesazh emocionues Abdelhak Nourit, ish-yllit të Ajaxit, i cili e dëmtoi rëndë trurin
Erion Veliaj bën veprimin e papritur për ditëlindjen Ajola Xoxën Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa 6 muaj më parë u bënë prindër të një djali që
Veliaj poston foton më të ëmbël 6 muaj pas lindjes së Kajanit (FOTO LAJM) Erion Veliaj ka postuar sëfundmi një foto të djalit të tij Kajan duke i festuar gashtë mujorin e lindjes. Veliaj e ka
Rama ironizon nga Kukësi: PD nxirrte kriminelët nga burgu me leje lindje Kryeministri Rama nga Kukësi si në shumë mitingje të tjera nuk i ka kursyer batutat. Në fjalën e tij Ram ka hedhur a
Pushime para lindjes së bebit, por sa kushton një natë në hotel për çiftin mbretëror Lindja e fëmijës së parë të princ Harry-it dhe Meghan Markle po afron. Sipas The Sun çifti ka vendosur që të marrë një p
Adelina feston ditëlindjen merr dhurata luksoze nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po feston sot ditëlindjen e 27-të. Këngëtarja ka uruar veten që në orët e para të mëngjesit në Instag
"Jetoi denjësisht", Rezarta Shkurta uron Nexhmijen për ditëlindje (VIDEO) Rezarta Shkurta këngëtarja dhe fotomodelja e njohur por edhe një pjesëtare e afërt e familjes së diktatorit Enver Hoxha
Rezarta Shkurta poston videon me Nexhmijen dhe i uron ditëlindjen (VIDEO) Gruaja e diktatorit shqiptar, Nexhmije Hoxha ditën e sotme mbush 98 vjeç. Së fundmi nusja e saj, Rezarta Shkurta ka
Granit Xhaka postim emocionues Leonitës për ditëlindje (FOTO & VIDEO) Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen Leonitës me një postim emocionues në llogarinë e tij në rrjetin social, Instagram.
Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë
Prishet moti, shirat dhe vranësirat pushtojnë vendin Orët e para të ditës mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dendura paraqiten në zonat malor. Mesdita
Mësojeni njëherë e mirë, çfarë ju ndodh flokëve gjatë shtatzanisë Përsëri hormonet janë “fajtor” për të gjitha. Kështu mund që më shkurt të jetë përgjigja për pyetjen se çfarë po ndodh m
'Taramelja' merr surprizën më të bukur për ditëlindje në mes të emisionit (VIDEO) Vogëlushi pjesëmarrës në edicionin e dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", Xheison Bafti, është kthyer së fundmi n
Ermali surprizohet për ditëlindje LIVE në emision Moderatori dhe aktori shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi Ka festuar vetëm dy ditë më parë ditën e tij të lindjes.