999 rezultate për

linde

Si rrallë herë më parë, Rama flet për ministret: Belindën e detyrova të flinte Tërmeti i 26 nëntorit rezultoi tragjik, pasi humbën jetën 51 persona, mbi 900 të tjerë u lënduan, 47 u nxorën gjallë nga
Linde: Maqedonia të vazhdojë me reformat intensive Është thelbësore që Maqedonia e Veriut të vazhdojë me reformat intensive, ndërsa marrëveshja historike e Prespës është m
Bie numri i azilkërkuesve për në Gjermani Ministria e brendshme gjermane së fundmi ka deklaruar se janë regjistruar 122 225 kërkesa për azil që nga fillimi i viti
"Koporata" e Majlindës "mori dhenë", nga e vodhi fjalimin deputetja (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halili, u "bë gazi i botës" me daljen e saj në seancën plenare të 18 tetorit. Deputetja nuk ka shq
E rrallë, infermieret motra binjake presin në jetë dy binjake identike në spitalin ku lindën vetë Dy motra binjake identike të cilat punojnë si infermiere kanë pritur në jetë dy vajza binjake identike. Motrat inferm
Edi Rama "zhvesh" edhe Lindën, publikon foton me rroba banje në breg të detit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vijon që të qëndrojë në Jug të vendit, së bashku me familjen e tij. Gjatë ditës së sotme Rama ka p
Kë do më shumë? Ermal Mamaqi zgjodhi mes Kejvinës dhe Belindës (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka qenë sot i ftuari special i emisionit “3shat”. Moderatori i njohur ka folur për një nga figurat më të
Barcelona dorëzohet për De Ligt, nis sulmin për Lindelof Barcelona është dorëzuar për Matthijs De Ligt teksa mediat spanjolle e bejnë 95% të mundur kalimin e holandezit në Juven
Pushuesit ndihmojnë delfinin të lindë në Gjirin e Lalëzit, fatkeqësisht i vogli nuk mbijeton (VIDEO) Nje rast i rrallë është regjistruar këtë të dielë në Gjirin e Lalëzit. Një delfin është parë në breg të detit teksa përp
Thaçi: Përjetësisht krenar me Majlindën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit në Minsk të Bjellorusisë. K
Kejvina i jep leksione Belindës, zbulohet lidhja e bukurosheve Kejvina Kthella tre javë më parë i tregoi të gjithëve se do të ndërpriste aventurën në emisionin "Xing me Ermalin" në Tv
Kujdes, nesër mbyllet për qarkullim bulevardi Ilinden Për shkak të mbajtjes së Garës atletike tradicionale të grave, në organizim të Lidhjes së Sporteve në Shkup, nesër prej
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
I zuri vendin, Kejvina habit me veprimin ndaj Belindës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djehsme në "Xing me Ermalin", u prezantua velina më e re e emisionit e cila zëvendëson Kejvinën. Velina e re
Aksidenti që përloti Italinë, lindën në të njëjtën ditë dhe u shuan në të njëjtën ditë Kishin lindur në të njëjtën ditë, më 18 Nëntor. Por Giuseppe ishte i datëlindjes së 1995-s, ndërsa Juendi i 1998-s. F
Foto me Lindën dhe nënën, kështu e uron Rama "8 marsin" (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit. Përmes një postimi
Federata Ndërkombëtare e Xhudos, ngre në piedestal Majlindën dhe Kosovën Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) e ka përgëzuar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorf
Trajneri i Majlindës: E arta e Kombit (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, sot mori medaljen e artë në Grand Prix Tel Aviv në Izrael. Kelmendi e nisi për
Nga Top Channel tek OST, kush është super drejtori i ri i Belindës Ministrja e re Belinda Balluku ka emëruar Skerdi Drenovën në krye të Operatorit të Sistemit të Transmetimit pas largimit
Do të habiteni sa rëndësi ka kjo pjesë e kabllorit (FOTO LAJM) A e dini pse kablloja e laptopit ose e ndonjë pajisje tjetër e ka këtë pjesë në formë cilindrike në fund? Duket se po