999 rezultate për

linda

"Si është jeta jote si transgjinore?", Linda Rei sherr me Rudina Magjistarin Transgjinorja më e njohur shqiptare Linda Rei ka shkaktuar sërish debate në media dhe këtë herë ndërsa ka qenë e ftuar n
Vajza e Majlinda Bregut ndryshon look (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Vajza e Majlinda Bregut rrëfen pse duket gjithë kohës me nerva (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Majlinda Bregu e trishtuar që tani për ikjen e Kejdës (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Pd-së ka filluar tashmë të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi në Ins
Rama foto me Trump, por vëmendjen e merr Linda dhe Melani Kreu i qeverisë Edi Rama ka arritur më në fund që të realizojë një foto bashkë me presidentin amerikan Donald Trump dhe
Linda Rei i bën "zborin" Robert Aliajt: Më vjen të iki në oturak kur flet ti! Spektakli “Dance with Me” është shoqëruar me debate të forta mes transgjinores Linda Rei dhe anëtarit të jurisë Robert A
Vajza e Maljlinda Bregut braktis Shqipërinë? (FOTO LAJM) Kejda Iljazi, vajza e ish deputetes së PD-së Majlinda Bregu këto ditë ndodhet në Belgjikë, sikundër na ka njohur nga fot
Vajza e Majlinda Bregut tregon linjat prej modelje (FOTO LAJM) Kejda është padyshim një nga vajzat më të diskutuara në media dhe rrjete sociale. E njohur si vajza e ish-deputetes
Sot “e papunë”, ja ç’poston Majlinda Bregu në ditën e parë të Kuvendit Majlinda Bregu nuk është më pjesë e Kuvendit të Shqipërisë pasi kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk e përshfshiu në listën e
Majlida Bregu: Nga nesër jam zyrtarisht e papunë Majlinda Bregu sot mbylli angazhimin e saj në shkollën verore të Integrimit. Duke qënë se ajo nuk është më as depute
Përfshirja e Majlinda Bregut në qeveri? Rama flet për herë të parë Gjatë një takimi me gazetarët në Velipojë kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë mbi përfshirjen e Majlinda Bre
Majlinda Bregu nuk përmbahet, shpërthen në nerva dhe plot mllef (FOTO LAJM) Majlinda Bregu, ish ministrja e Integrimit në qeverinë e Berishës, këto ditë po merr pjesë në hapjen e Shkollës Europian
Reagon Majlinda pasi u fol se do të ishte pjesë e Qeverisë "Rama 2" Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu ka reaguar sot për herë të parë në lidhje ma fjalët që qarkulluan se ajo
Vrasja e gjyqtares në mes të Tiranës, shpërthen ashpër Majlinda Bregu Vrasja e gjyqtares Fildes Hafizaj nga bashkëshorti i saj në mes të Tiranës ka tronditur ashpër opinionin publik. Maj
Ndodh edhe kjo: Mposhtet Majlinda Kelmendi, s'ka medalje të artë Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi ka humbur mundësinë që të luftojë për medaljen e artë në Botërorin që po mbahet në
A do t'i japë post Majlinda Bregut? Rama flet për Ministrinë e Integrimin Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka zhvilluar një bashkëbisedim me gazetarët nga Llogaraja. Ai ka folur për h
Majlinda Kelmendi, shembull se si duhet nderuar Kosova Kampionia e shumëfishtë olimpike, Majlinda Kelmendi, është nderuar me çmimin më të madh në karrierë në Budapest të Hunga
Lamtumirë Arlinda Canaj! Rruga e fundit e gazetares mes lotëve të vajzës Ditën e djeshme gazetares Arlinda Canaj iu dha lamtumira e fundit. Gazetarja e njohur e kulturës u përcoll në rrugën e
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Gjesti prekës i kolegëve për gazetaren që ndërroi jetë dje (FOTO LAJM) Gazetarja Arlinda Canaj ndërroi jetë në mënyrë të papritur dje pasdite duke tronditur mjaft familjarët si edhe kolegët e