999 rezultate për

limaj

Limaj skeptik se Serbia mund të njohë Kosovën në fund të negociatave Kosova është e gatshme të fillojë dialogun me Serbinë të pezulluar pas vendimit të Prishtinës zyrtare që produkteve që v
Limaj: Nuk nënshkruajmë nëse shohim që ka një marrëveshje të keqe për Kosovën Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate, Fatmir Limaj, me rastin e shënimit të pesë vjetorit të themelimit të këtij subjekti
Limaj: Kosovarët po paguajnë haraç në Shqipëri Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh Koordinator Kombëtar i dy qeverive për mbikëqyrjen dhe zbatimin
Rama takohet me Limaj, zbardhet biseda Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh Koordinator Kombëtar i dy Qeverive Kosovë-Shqipëri, është pritur
Limaj përkujton nënën e tij Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, ka perkujtuar nënë
Limaj: Pse BE po toleron sjelljet agresive të Serbisë? Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh bashkëdrejtues i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë,
Limaj: Konushevci ishte një strateg i madh Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj ka përkujtuar heroin e kombit, Ilir Koushevcin, si dhe mjekun nga Tropoja, Hazir Malaj
Limaj: Luan Haradinaj ishte bërthama e parë e UÇK Kryetari i partisë NISMA Fatmir Limaj përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” kujton rënien e Luan Haradinajt. L
Mblidhet batalioni Atlantiku, bëjnë shqiponjën Pas takimit që ka pasur sonte në Prizren me ish-ushtarët e Batalionit “Atlantiku” të UÇK-së, zëvendëskryeministri i Koso
Gjoka debuton me fitore, Kukësi thyen Laçi Ernest Gjoka debuton me fitore në eksperiencën e tij të dytë me skuadrën e Kukësit, e të cilën është shpallur kampion në
Limaj bën deklaratën e fortë: Politikanë të lartë kanë sfiduar Kushtetutën Kreu i NISMA-s Fatmir Limaj, ka thënë se sot bëhen 11 vite që kur Kosova miratoi aktin më të lartë juridik të vendit, Ku
Edhe motra e Limajt rehatohet me një punë në shtet Nisma Socialdemokrate me sukses është duke e realizuar premtimin e fushatës zgjedhore për punësime, vetëm se të punësuar
Limaj kërkon të dënohen kriminelët serbë Në Burim të Malishevës, në njëzet vjetorin e masakrës së Burimit, është mbajtur një tubim përkujtimor, në shenjë kujtimi
Limaj, për mediat serbe: Gjykatë e posaçme për krimet e serbve në Kosovë Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe bashkëkryesuesi i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj ka thë
Limaj: Kosova nuk preket në kufi Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh bashkëdrejtues i Delegacionit Shtetëror për isedime me Serbinë k
Limaj takohet me David Phillips Bashkëkryesuesi i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj, ka pritur në takim, ekspertin e njohur a
Ahmeti dhe Limaj udhëtojnë në Bruksel Bashkëkryesuesit e Ekipit negociator, Shpend Ahmeti e Fatmir Limaj janë duke qëndruar në Bruksel ku do të takohen me ndë
Limaj: Vuçiçi po destabilizon Ballkanin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç me retorikën e tij luftënxit
Haradinaj i habitur me Thaçin, Veselin, Limajn dhe Mustafën: E pranuan kushtin e Serbisë Kryeministri Ramush Haradinaj në një paraqitje para mediave ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se e ka orkestruar presi
Thaçi: Limaj dhe Shpend Ahmeti kërkojnë suspendimin e taksës Amerikanët që kanë ardhur që nga dita e djeshme në Kosovë dhe po qëndrojnë ende në vend, kanë mbajtur sot takim me Presi