E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

lilaj

Nik Xhelilaj: Babai nuk më foli për 6 muaj Nik Xhelilaj, le ta themi që është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, i cili tashmë është i famshëm edhe në kinemato
Aksident tragjik në Lushnje, vdes në rrugë 54 vjeçari Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme
Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, mbeten në burg Rraja dhe Halilaj Prokuroria e Posaçme ka kërkuar shtyrjen me tre muaj të hetimeve të dosjes së tentativës për vrasje të prokurorit të Pro
"E qëllova nga pas", vrasësi i Regis Runajt bashkëpunon me Policinë: Kush më pagoi Një nga autorët e dyshuar për vrasjen e të riut Regis Runaj në Elbasan ka vendosur që të bashkëpunojë me Policinë. Bëhet
Prishtina nuk ndalet, pas Sabien Lilajt pranë firmës me Dejvi Bregun Prishtina është duke bërë një merkato të bujshme në këtë dritare transferimesh. Bardheblutë siguruan firmën e një lojtar
Krah aktorëve më të kërkuar, Nik Xhelilaj pjesë e serialit të ri turk (FOTO LAJM) Aktori Nik Xhelilaj tashmë është bërë shumë i famshëm në Turqi dhe ka luajtur në disa seriale të njohur, të transmetuar
Prishtina transferon super blerjen Mesfushori nga Shqipëria Sabien Lilaj është transferi i radhës te FC Prishtina. Lajmi është konfirmuar nga aksioneri
I përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoji, jepet vendimi për Arjol Halilajn Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29
DETAJET/ Strehoi në shtëpi Redjan Rrajën pas atentatit, si u arrestua Arion Halilaj Janë zbardhur detaje të reja nga arrestimi i shtetasit Ariol Halilajt, i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan N
Mori dhenë me "kërpëratën", kështu u hakmor Majlinda Halilaj ndaj mediave Deputetja Majlinda Halilaj ka votuar pro dy ligjeve të paketës anti-shpifje. Gjithashtu ligjin e socialistëve e mbës
"Kërpërata", zbulohet sa e pasur është deputetja Halilaj që la nam në Kuvend (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë fjalimi i parë në Kuvendin e Shqipërisë të deputetës Majlinda Halilaj. Halilaj
U bë "gazi i botës", si veproi sot para gazetarëve Majlinda Halilaj (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
U bë "gazi i botës" me fjalimin, kjo është CV-ja që deputetja e re ka dorëzuar në Kuvend (FOTO LAJM) Majlinda Halilaj është deputetja më e re që i është shtuar Kuvendit, edhe pse ka qënë në listë që prej zgjedhjeve të vit
Deputetja që bëri gafë pas gafe në Kuvend, tenton të sqarohet por na bëri sërish lëmsh Majlinda Halilaj, deputetja e cila zëvendësoi Lulzim Bashën pas djegies së mandateve nga opozita. Në fjalimin e saj të p
Sabien Lilaj debuton me supergol në Izrael (VIDEO) Sabien Lilaj e ka nisur mjaft mirë, aventurën e tij në Izrael, tek ekipi i Nes Tzionës. Shqiptari, pas kalimit nga Gabal
Lilaj mbyll aventurën në Azerbajxhan, Skëndërbeu mbetet alternativë Pas vetëm një sezoni Sabien Lilaj lë Azerbajxhanin dhe tashmë po mendon për një aventurë të re në karrierë. Mesfushor
Shkëndija nuk ndalet, pas Sabjen Lilajt synon dhe 2 futbollistë të Kombëtares Shkëndija mbylli një sezon perfekt në Maqedoni duke u shpallur kampion për të dytin vit radhazi. Tashmë skuadra nga T
Nik Xhelilaj flet për dashurinë: "Jam tradicional" Nik Xhelilaj përgjithësisht nuk flet për jetën private nëpër intervista të ndryshme, duke preferuar më së shumti që të p
Arrestohet avokati Gazmend Halilaj, dyshohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve kanë vazhduar të ndërmarrin vep
Vajza flet për avokatin Halilaj, a kanë pasur marrëdhënie? E mitura nga Drenasi e cila dyshohet se është keqpërdorur seksualisht nga hetuesi policor dhe profesori, ka mohuar të ke