999 rezultate për

lila

Shkëndija nuk ndalet, pas Sabjen Lilajt synon dhe 2 futbollistë të Kombëtares Shkëndija mbylli një sezon perfekt në Maqedoni duke u shpallur kampion për të dytin vit radhazi. Tashmë skuadra nga T
Bashkë që fëmijë, Andi Lila feston përvjetorin më bashkëshorten (FOTO LAJM) "Bashke qe femijë”- Lojtari i kombëtares Andi Lila feston përvjetorin e lidhjes me gruan e tij. Fëmijët i kanë të ve
U largua nga grumbullimi kombëtares për shkak dëmtimi, operohet mbrojtësi kuqezi Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila nuk ishte i gatshëm për sfidat kundër Turqisë dhe Andorrës, për
Lila: Hera e parë që lë kombëtaren nga dëmtimi Andi Lila u detyra të largohet nga grumbullimi i kombëtares. Një rezonancë e bërë ditën e sotme në Tiranë, zbuloi se mbr
Lila dhe Binaku me probleme, Panucci thërret 3 lojtarë të tjerë Pasditen e së hënës Kombëtarja shqiptare ka nisur punë në Durrës, për ndeshjet kualifikuese të Euro 2020, kundër Turqisë
Nik Xhelilaj flet për dashurinë: "Jam tradicional" Nik Xhelilaj përgjithësisht nuk flet për jetën private nëpër intervista të ndryshme, duke preferuar më së shumti që të p
Arrestohet avokati Gazmend Halilaj, dyshohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve kanë vazhduar të ndërmarrin vep
Vajza flet për avokatin Halilaj, a kanë pasur marrëdhënie? E mitura nga Drenasi e cila dyshohet se është keqpërdorur seksualisht nga hetuesi policor dhe profesori, ka mohuar të ke
Arrestohet avokati që denoncoi abuzimin seksual në Drenas Është arrestuar avokati Gazmend Halilaj i cili dy javë më parë kishte sinjalizuar abuzimin seksual të nxënëses nga Drena
Aris i Bashës fiton përballë Pas Gianinas së Andi Lilas Arisi i Selanikut dhe Pas Gianena, kanë luajtur kundra njëra-tjetrës, këtë mbasdite në kampionatin grek. Të dy lojtarët
Vrau prindërit e bashkëjetueses, për kokën e Lilës ishin paguar mijëra euro në 2014 Majlind Lila, 52-vjeçari që ekzekutoi dje prindërit e bashkëjetueses, më pas u vetëvra, i ka shpëtuar një atentati në vi
Lila: Dua të luaja edhe 70 ndeshje të tjera me Shqipërinë Andi Lila është një nga veteranët e Kombëtares shqiptare. Mesfushori kavajas bëri bilancin e vitit 2018 në një intervist
Formacionet zyrtare: Shqipëri - Uells Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në miqësoren e “Elbasan Arenës”. Kuqezinjtë do kërkojnë të paktën të kthejnë
Mimoza Kusari tregon nëse do ta votojë rrëzimin e qeverisë Të mërkurën mbrëma në emisionin “DPT te Fidani”, ka qenë e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e partisë Al
Lila: Duhet të japim 200 % për të marrë tre pikët Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Andi Lila doli sot në konferencë për shtyp ku foli për ndeshjen ndaj Skocisë. Në fjalë
Ndërron jetën veterani i UÇK-së, Sabit Halilaj Pas sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së dhe veprimtari i çështjes kombëtare, Sabit Hasan Halilaj.
Shkëmbimi i territoreve, Kusari-Lila tregon cfarë thanë diplomatët e huaj Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka treguar pse ajo e sheh si ide të keqe propozimin e presidentit të vendi
Sulmohet drejtori i arsimit në Drenas Mbrëmë, në fshatin Tërdec të Drenasit , është djegur prona private e Drejtorit të Drejtorisë së Arsimit të Drenasit, Taf
Lila: Kapiteni nuk është mbi të tjerët në Kombëtare Në konferencën për shtyp përpara Jordanisë ka qenë edhe kapiteni i kombëtares, si ai që ka më shumë ndeshje, Andi Lila.
Pasi vendimit me paraburgim reagon avokati i Milaim Zekës Avokati mbrojtës i deputetit Milaim Zeka, Gazmend Halilaj, ka thënë se do të ankohen në Gjykatën e Apelit, pas vendimit