999 rezultate për

likesh

Tentoi të helmonte vjehrrën, zbardhet dëshmia e nuses 19-vjeçare Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Durrës. Një 19-vjeçare ka tentuar të vrasë vjehrrën e saj duke i dhënë kos me h
I hedh helm vjehrrës në gotën e kosit, kush është 19-vjeçarja e arrestuar Një tentativë për vrasje është shënuar në Durrës ku një nuse vetëm 19-vjeçare ka tentuar të helmojë vjehrrën e saj pasi
Nusja helmon vjehrrën në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një sherr me nuses dhe vjehrrës ka kaluar në tentativë vrasje pasi nusja v
Sherr në Durrës, i moshuari masakron me sëpatë 52-vjeçarin Policia e Durrësit ka vënë në pranga Ahmet Norjan, banues në Likesh, Shijak. 74-vjeçari, pas një konflikti për motive