999 rezultate për

ligt

De Jong "i zhgënjyer" me De Ligt: E doja te Barcelona Mesfushori i ri i Barcelonës, Frenkie de Jong ka komentuar lëvizjen e mikut të tij Matthijs de Ligt te skuadra e Juventu
"Më bindi loja e Sarrit", De Ligt flet si juventin: Zgjodha Juventusin për asrye se… Lojtari më i ri i Juvenstusit dhe një ndër blerjet më të bujshme të kësaj merkatoje në Itali dhe jo vetëm Matijs De Ligt
De Ligt sot përballë mediave, talenti holandez prezantohet me fanellën e Juventusit Juventus njofton se ka arritur marrëveshje me Ajaxin për mbrojtësin Matthijs de Ligt. Talenti holandez ka nënshkruar
Njihuni me bukuroshen që i ka "rrëmbyer" zemrën De Ligt (FOTO LAJM) Mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt iu bashkua Juventusit zyrtarisht ditën e djeshme dhe është gati për të nisur një ave
"Jam i hipnotizuar me mbrojtjen italiane", De Ligt tregon pse zgjodhi Juven Holandezi është zyrtarisht një lojtar i Juvenstusit dhe është kthyer në një prej blerjeve më të bujshme të verës. Në
Zbulohen 7 arsyet përse dështoi transferimi i De Ligt te Barcelona De Ligt zyrtarisht është lojtar i Juventusit. "Zonja e Vjetër" fitoi betejën me shumë klube të mëdha evropiane të cilat
Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Pas bisedimeve të tejzgjatura Juventus me në fund ka finalizuar marrëveshjen për transferimin e Matthijs de Ligt. Mbr
Bindi De Ligt të zgjedhë Juventusin, flet për herë të parë agjenti Mino Raiola Telenovela "Matthijs de Ligt" ka mbërritur në serinë e fundit. Tashmë është në Torino dhe shumë shpejt do të zyrtarizohe
De Ligt kryen vizitat mjekësore, e presin shumë pak tifozë (VIDEO) Kjo e mërkurë do të jetë dita e Matthijs de Ligt, i cili do të bëjë të gjithë hapat e nevojshëm për t’u zyrtarizuar si l
"Jam shumë i lumtur", De Ligt zbret në Torino (VIDEO) Pas disa javësh pritje për të gjetur marrëveshjen mes Juventus dhe Ajax, Matthijs De Ligt ka mbërritur më në fund në To
Sot është dita më e lumtur e De Ligt Sot do të marrë fund saga e shumëpërmendur e De Ligt. Mbrojtësi i Ajax pasditen e sotme do të marrë rrugën për Torino.
ZYRTARE/ Merr fund telenovela e gjatë, De Ligt bëhet me skuadër të re Matthijs de Ligt pritet të udhëtojë drejt Italisë për testet mjekësore te Juventusi gjatë ditës së mërkurë pas arritjes
Barça i "rrëmben" Juventusit De Ligt? Matthijs de Ligt është shumë afër që të bëhet futbollist i Juventusit, transmeton zeri.info "Ne e dinim për një kohë
Juventus arrin marrëveshje me De Ligt, nesër testet mjekësore Teleovela ka marrë fund. De Ligt zyrtarisht është lojtar i Juventusit. Sipas "Gazzetta dello Sport", marrëveshja mes
De Ligt konfirmon kalimin te Juventusi me këtë veprim (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt është shumë pranë transferimit te Juventusi. Oferta 75 milion euro e Juventusit tashmë është është pran
"De Telegraaf": De Ligt i Juves për 70 milionë euro, gati prezantimi De Ligt është përfundimisht futbollist i Juventusit. Sipas të përditshmes më të madhe holandeze “De Telegraaf”, Juventus
Zbulohet telefonata që bindi De Ligt të zgjedhë Juventusin Mediat holandeze e quajne punë të kryer çështjen e De Ligt. Ylli i Ajax do të bashkohet me Juventusin gjatë kësaj jave.
Media holandeze e bëjnë fakt të kryer, nesër dita e prezantimit të De Ligt Heshtja e ditëve të fundit nuk fsheh prapa asnjë surprizë të pakëndshme. Përkundrazi, marrëveshja Juventus-De Ligt garan
Mediat italiane, De Ligt në Juventus mbyllet këtë javë Juventusi mund ta finalizojë blerjen e Matthijs de Ligt nga Ajaxi këtë javë, sipas mediave italiane. Juve dhe Ajaxi e
De Ligt nuk e vret mendjen për Juventusin, shfaqet duke qeshur në stërvitje me Ajax-in (FOTO+VIDEO) Në momentin që Juventus po diskuton me Ajax-in për të afruar Matthijs de Ligt, ky i fundit sot ka nisur stërvitjen me s