999 rezultate për

light

Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM) Aktori i “Twilight”, Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij, Natalie Adepoju kanë ndërruar jetë më 13 maj në shtëpinë e
Gjendet i vdekur në moshën 30 vjeçare aktori i dashur i "Twilight" (FOTO LAJM) Gregory Tyree Boyce, një aktor i njohur për shfaqjen e tij në “Twilight”, ka vdekur në moshën 30-vjeçare sipas Fox News.
Zonja 93-vjeçare merr 150 kanaçe birre para derës së shtëpisë së saj (VIDEO) Olive Veronesi nga Pensilvania, ka tërhequr vëmendjen e madhe mediatike dhe një numër të madh njerëzish përmes kërkesës
U shua në aksident, dalin në ankand 21 makinat e aktorit, Paul Walker (FOTO LAJM) Një koleksion prej 21 automjetesh në pronësi të aktorit të ndjerë Paul Walker janë vendosur të shiten në ankand me rasti
Paguani pak dhe shëndrrisni shumë me këto 5 highlighter Se vera mori fund, s’do të thotë se duhet të ndaloni së shkëlqyeri. Pse të ndaloni kur highlighter-at e mëposhtëm janë k
Si të përgatisni në shtëpi një highlighter për trupin (VIDEO) Për fat të mirë, duket se ditët me diell po afrohen. Një ndër produktet e preferuar të mbrëmjeve verore është padyshim h
Hollanda ngushton rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Hollanda ky hyrë në pjesën e dytë me një marsh më tepër se Gjermania e cila arriti të shënojë dy gola gjatë pjesës së pa
Javët e ardhshme do të jenë vendimtare rreth të ardhmes të De Light Javët e ardhshme do të jenë vendimtare reth së ardhmes së Matthijs De Ligt. Kapiteni i Ajax është një nga ma më të kërk
De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c
Juventusi përfshin në negociatat Moise Kean, për ti rrëmbyer yllin Ajaxi-t Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi Ajax MaTthijs de Light. Së fundmi bardhezinjtë kanë përfshirë në negociata Moise Ke
Agnelli takon drejtorin e Ajaxi-t, për të diskutuar për De Light Juventusi nuk heq dorë për të siguruar shërbimet e 19 vjecart De Light i cili luan me holandezët e Ajax-t, shkruan Albeu
Marijuana light/ Italia lejon kultivimin pa autorizim Prej më shumë se një viti marijuana light është e tregtueshme në të gjithë territorin italian. Kultivimi, prodhimi e shi
Madonna tashmë regjisore në një film me ngjarje të vërtetë Ylli i popit Madonna kthehet si regjisore me një film kushtuar jetës së jashtëzakonshme të balerinës Michaela DePrince,
I blen veshje dhe lodra vajzës, gruaja tronditet kur lind djalë (FOTO LAJM) Kur Annie Lightfoot zbuloi nga një analizë me ultratinguj se foshnja që ajo priste ishte një vajzë, ajo u emocionua.
Vjen “Thighlighting” trend i ri i operacioneve (FOTO LAJM) Një prirje e re e kirurgjisë plastike po përhapet në Hollivud, ndërsa femrat vazhdojnë përpjekjen e tyre të pandërprerë
Aktorja e Twilight fotografohet shumë e lodhur, ngre dyshime te fansat (FOTO LAJM) Që prej vitit të kaluar ato dyja, janë bërë të pandashme. Kristen Stewart dhe Stella Maxwell u vunë re se ishin supe
Dua Lipa publikon këngën e re "Lost in your light" (VIDEO) Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar videoklipin këngës së re “Lost in your light”. Dua këtë kën
Gafa në ceremoninë e çmimeve Oscar, "Moolight" shpallet filmi më i mirë (FOTO & VIDEO) Ceremonia e madhe e ndarjes së çmimeve Oscar, e organizuar nga Akademia e Arteve dhe Shkencave në SHBA, u shoqërua me sh
Kina krijon superkompjuetrin më të shpejtë në botë Inxhinierët kinezë kanë vendosur një rekord të ri botëror në informatikë. Kompjuteri Sunway TaihuLight, 3-fishon shpe