999 rezultate për

lidhja

Jeta e re e Françeska Jaçes, nga pozat te lidhja e hapur me futbollistin 23-vjeçar Ish-lojtarja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka realizuar një set fotosh nudo këtë verë pandemie, njërën prej të cilave
Lidhja me binjakët, Jonida dhe Bora zyrtarisht kunata Bora Zemani dhe Jonida Maliqi u panë për herë të parë së bashku në emisionin e Tring “ Albanian Designers Competition”,
HOROSKOPI/ Nëse lidhja juaj ndodhet në krizë, çfarë duhet të bëni sot Dashi Në dashuri duhet të tregoni më shumë për vëmendje, veçanërisht në historitë e lindura rishtas. Kushtojini kujde
Nipi i komunistit të famshëm, kjo është lidhja e Edi Ramës me diktaturën e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të akuzuar në lidhje me "rrënjët" e tij në sistemin komunist. Kj
Dhjetë këshilla të arta që lidhja juaj të zgjasë përgjithmonë Nuk duhet të bëni shumë, nëse doni që lidhja juaj të zgjasë gjithë jetën...pa shumë përpjekje! Nuk është fare e lehtë në
Boki 13 sërish në bankën e të akuzuarve Bojan Jovanovski dhe deputetja Frosina Remenski sot do të ulen në bankën e të akuzuarve, sepse në Gjykatën Penale do të
Konfirmohet lidhja, "Xhansu" fotografohet me aktorin turk (FOTO LAJM) Prej disa muajsh aktorja bukuroshe turke Leyla Tanlar e njohur si “Xhansu” nga seriali “Fate të kryqëzuara” po përflitet
Pasi lidhja me futbollistin kosovar u bë publike, Anna Lika merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Anna Likës me futbollistin Amir Rrahmanin është në qendër të mediave rozë, ku është pranuar në heshtje n
Me dedikimin e ëmbël, Dua Lipa ndan publikiht momentet intime me Anwar (FOTO LAJM) Dua Lipa ka ndarë së fundmi disa nga momentet më të bukura të kaluara me të dashurin e saj, Anwar Hadid. "Asgjë nuk ë
Kupa e Shqipërisë, ja rezultatet e 4 ndeshjeve U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për raundin e parë cerefinal të Kupës së Shqipërisë, ku u shënuan plot 14 gola në 4 nd
Kurti: Politikanët e sotëm janë të prapambetur Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se politikanët e sotëm janë të prapambetur në krahasim me ata të Lidhje
Meta kujton Lidhjen Shqiptare të Prizrenit dhe jep një mesazh të fortë Presidenti i vendit, Ilir Meta ka kujtuar sot në 142-vjetorin e Lidhjes Shqiptare te Prizrenit, duke e quajtur ate një n
Lidhja me Robert Berishën bëri bujë, modelja "djeg" Instgaramin me foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja, Xhesika Kadiu, e cila është përfolur jo pak edhe për romacnën e saj me këngëtarin Robert Berisha, ka publikuar
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Pse ndryshon lidhja në çift kur jemi me pushime? Pushimet verore janë një provë për çdo çift, duke parë që kalon nga ndarja e disa orëve në ditë dhe fundjavave në qëndri
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
''Nuk jam çift fare'', si mori fund lidhja disavjeçare e Nevina Shtyllës me juristin (FOTO LAJM) Prezantuesja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare me të dashurin jurist, Arbër Myftari. Deklarata u
Zbulohet lidhja e të plagosurit me "të fortin" e Shkodrës, 50-vjeçari pjesë e një grupi fajdesh 50 vjeçari Gëzim Bici i cili mbeti i plagosur në një atentat në Shkodër pasditen e së martës, është qëlluar dy herë me p
Lidhja me Albin mori "dhenë", Alba Hoxha zbulon publikisht a është në lidhje? (VIDEO) Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë
Lidhja me Fullanin bëri bujë, a është në një marrëdhënie vajza e Mailinda Bregut? (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe tërheq shum