999 rezultate për

licit

Dhuna ndaj KZAZ-ve, reagon Leshaj: Do shkrihen policitë bashkiake, janë kthyer në rrezik publik Ministri i Brëndëshem Sander Leshaj ka reaguar ndaj sulmeve të militantëve të PD-së ndaj KZAZ-ve. Lleshaj tha se do
Shkumë nga goja: Policit i bie të fikët gjatë përplasjes në Kamëz (VIDEO) Ështe tensionuar situata në Kamëz teksa një polic i ka rënë të fikët nga përplasja me protesuesit . Ai ka humbur vet
Një shishe ujë tradhtoi "të fortin" e Myslym Shyrit për vrasjen e ish-policit Arestimi i Gjergj Cukalit erdhi si pasojë e gjetjes së ADN-së së tij në një shishe uji. Kjo rezulton të jetë prova më e
E tradhtoi ADN-ja, si u shkua tek emri i Gjergj Cukalit për vrasjen e ish-policit I arrestuari si i dyshuar për vrasjen e Arben Bilalit pak muaj më parë në Tiranë, Gjergj Cukali është një emër i njohur
Kush është 'i forti' i "Myslym Shyrit", i arrestuar për vrasjen e ish-policit (FOTO LAJM) Personi i arrestuar sot si i dyshuar per vrasjen e ish policit Arben Bilali, në datë 30.01.2019, në rrugën ‘’Isuf Banka’
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona
Historia qesharake midis prokurorit, avokatit dhe policit në Pogradec, kush përfundon në burg? Një rast absurd është shënuar në Pogradec, ku një avokat është akuzuar se ka përdorur si armë të ftohtë një deodorant! E
Policia ia kërkoi Ibrahim Licit, kujt i përkiste granat hedhësi dhe kallashët e kapur në Velipojë (VIDEO) Në 27 prill policia gjeti një arsenal armësh nga granatë hedhësi tek kallashnikovët në një shtëpi të braktisur në Velipo
Çifti Bërçama dhe Fatbardh Lici, vrasjet që ndezën flakë Shkodrën (FOTO LAJM) Zbardhja e vrasjes së vëllezërve Bilali në Shkodër duke se ka nxjerrë në pah edhe të gjithë panoramën e ekzekutimeve maf
Djali i Mustafë Licit, ky është vrasësi i vëllezërve Bilali në Shkodër (FOTO LAJM) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vënë në pranga dy prej vrasësve të vëllezërve Brahim dhe Astrit Bilali në Shkodër, vr
I vihet tritoli makinës së policit të rrugores në Tiranë Një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë i është vendosur tritol në makinë gjatë orëvë të para të ditës së sotme.
Studimi zbulon se kush tradhton më tepër Një studim i ri ka treguar që ndër faktorët të cilët ndikojnë në tradhti është lloji i punës që kyejmë. “Illicit Encount
Bëhet shkrumb e hi makina e policit, dyshimet e para (FOTO LAJM) Mjeti tip “Mercedez Benz”, që i përket një efektivi të Komisariatit të Policisë së Gramshit, është djegur mesnatën e së
Rama nxjerr foton e policit të gjakosur, mesazhi për Bashën (FOTO LAJM) Teksa kreu i PD-së, Lulzim Basha mblodhi protestuesit para selisë së Partisë Demokratike ku deklaroi se kjo ishte protes
Policit i ikën truri nga trafiku, përplas makinat në rrugë (VIDEO) Një polic i Nju Jorkut humb durimin derisa po priste në trafik brenda veturës zyrtare në Queens, dhe kështu përplas maki
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
Jonida Maliqi i shkel këmbën me makinë policit Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi e ftuar nw “Xing me Ermalin” i ka kthyer përgjigje edhe pyetjeve
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
5 vite burg për personin që pranoi se kishte ndihmuar Kamer Metajn pas vrasjes së policit Gjykata Themelore në Pejë, të premten, e ka dënuar me pesë vjet burg, të akuzuarin Ujkan Metaj, i cili e kishte pranuar
"Nuk ka prova", Gjykata i përgjigjet Policisë së Shtetit Vendimi i Gjykatës së Shkallës së Parë në Fier për të liruar të dyshuarin e dhunës ndaj policit në Fier, solli një reagi