999 rezultate për

lichsteiner

Darmian në verë i Juventusit, zëvendëson Lichsteinerin Juventus një ndër objektivat kryesore në merkaton e verës ka Matteo Darmian, i ndjekur me vëmendje prej kohësh dhe që ta
Ndërhyrja e Lichsteiner, i kushton Herrerës 17 qepje (FOTO) Mbrojtësi i Juventusit, Stephan Lichsteiner ka qenë protagonist ndeshjen e djeshme pasi ka shkaktuar një dëmtim horror n
Kardiologu trondit Juven, Lichsteiner jashtë fushave për ... Stephan Lichsteiner e pret një pushim shumë i gjatë. Pas operimit dje në zemër fillimisht u përfol se duhet 1 muaj që ai