999 rezultate për

licester

Liverpool - Licester City, formacionet e mundshme Sonte (e diele) do zhvillohet super ndeshja angleze mes Liverpoolit dhe Leicester Cityt. Dy skuadrat janë në pjesën e
Super e diel në Premier League, spikat Liverpool-Licester (FOTO LAJM) Edhe këtë të dielë do të kemi ndeshje intereante në Premierligën angleze. Me tërmine të ndryshme, duke filluara nga o
Pa 9 lojtarë titullarë, kështu pritet të jetë formacioni i Liverpoolit për ndeshjen me Licesterin (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpool është duke kaluar në krizë të lëndimeve në fillim të këtij sezoni. 9 lojtarë të ekipit të parë ja
Humbi ndaj Licesterit, Arteta shprehet i zhgënjyer Leicester City ka fituar për herë të parë pas 47 viteve në terrenin e Arsenal. Goli i Jamie Vardy në minutën e 80’ i
Licesteri triumfoi në "Emirates" poër herë të parë pas 47 vitesh Leicester ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Arsenali. ‘Foxes’ triumfuan me rezultat 0:1 në stadium
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Licesteri përmbys Man.City-n, spektakolar Vardy (VIDEO) Leicester City ka përmbysur r4ezultatin në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Dhelprat aktualisht janë duke fituar me re
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t shumë shpejt. Është Mahrez ai që ka dërguar
Manchester City - Licester City, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Leicester City. ‘Citizens’ luajnë ndeshjen e parë n
ZYRTARE/ Ylli turk i Romës transferohet te Licester City Cengiz Under është lojtar i Leicester City. Ylli turk, Cengiz Under, ka lënë Romën, duke iu bashkuar skuadrës angleze
CR7 futbollisti më i pasur? Jo, sulmuesi i Licester e lë pas Pak ditë më parë u publikua, si çdo vit, renditja e sportistëve më të pasur në botë dhe shumë prej tyre që fitojnë milio
"Derbi" i Madridit në garë për yllin e Licester City-t Derbi i Madridit duket se është spostuar në merkato tashmë, ku Reali dhe Atletico interesohen për të njëjtin lojtar. Bëh
Ylli i Licesterit jep shenja refuzimi ndaj Man.United Maddison, anëtari i Leicester City, ka tërhequr vëmendje të madhe me paraqitjet e tij të mira. Skuadra e Manchester U
Siptoma të koronavirusit, tre lojtarë të Licester City në karantinë Licester City është një skuadrat që po përballet direkt me koronavirusin. Trajneri i ‘dhelprave’, Brendan Rodgers, ka
Gabriel Jesus "heroi" i City-t, i jep fitoren ndaj Licester (VIDEO) Manchester City me shumë vështirësi ja ka dalë të marrë tre pikë ndaj Licester City. Në ndeshjen e javës së 27-të në
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester (VIDEO) Mancheste City më në fund ja ka dalë të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t në shtëpinë e këtyre të fundit. "C
Kërkohet nga gjigandët e Premier League, Licester gati të "blindojë" Meddison Drejtuesit e Leicester City-t janë të shqetësuar për zërat e merkatos rreth talentit James Maddison, i cili shihet si ka
Lampard i mërzitur me barazimin ndaj Licesterit: Chelsea nuk është favorit për top 4 Chelsea nuk shkoi më shumë se barazimi përballë një skuadre shumë të fortë si Licester City. Chelsea arriti të kishte
Ndeshje spektakolare, Licester dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO) Super ndeshja e ditës së sotme në Premier Leagua është mbyllur në barazim 2-2. Djemtë e Brendan Rodgers do t’i vajto
Dështoi të transferonte Bruno Fernandes, United vihet pas yllit të Licester City-t Manchester Unitedi do të synojë transferimin e James Maddisonit, pas dështimit për transferimin e Bruno Fernandesit, rap