E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

librazhdit

Hidhet nga kati i pestë 24-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd. Mësohet se një i ri është vetëhedhur nga ballkoni i kati
Infektohet me COVID-19 kryebashkiaku i Librazhdit Kryebashkiaku i Librazhdit Kastriot Gurra ka dalë pozitiv me koronavirus. Gurra konfirmoi për abcnews.al se tamponi i
E RËNDË/ Vetëvaret 50 vjeçari në Librazhd Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një 50 vjeçar ka vendosur t'i japë fund jetës. Viktima m
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
Digjet transformatori 20kv në Librazhd, mbetet pa energji elektrike e gjithë zona Që prej mbrëmjes së djeshme Librazhdi është pa drita si pasojë e djegies së transformatorit. Dyshohet se shkak është
Dëbora në qarkun e Elbasanit, akset me probleme Reshje intensive bore zbardhin Elbasanin. Gjate mesnates, por edhe mengjesin e sotem ne kete qark ka pasur reshje debore
Prokuroria nis verifikimet për kryebashkiakun e Librazhdit Prokuroria e Përgjithshme po kryen një verifikim të thelluar për kryebashkiakun e Librazhdit, Kastriot Gurra nëse preket
Vëllai i kreut të PD e ish-polic, kush është viktima nga aksidenti në Librazhd Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Librazh –Qafë Thanë ku ka ndërruar jetë një person. Polic
Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
Foli në TV për helmimin misterioz, policia mësyn shtëpinë e Olsit Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeç
Dyshime të rënda, çifti nga Librazhdi u helmua nga një person? Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ngjarje e cila ka tronditur të gjithë vendin. Detaje të r
Dhunoi nënën dhe kërcënoi për vdekje të vëllain, arrestohet 41 vjeçari në Librazhd Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 41 vjeçar i cili në gjendje të dehur dhunoi nënën dhe kërcënoi me thikë të vl
Rrihet në mes të Librazhdit babai i Taulant Ballës Rrihet në mes të Librazhdit babai i Taulant Ballës, Kasem Balla. Sipas kryetarit të PD-së për Elbasanin, Aurel Bylykb
I bllokuan rrugën Ramës, arrestohen 7 persona në Librazhd (VIDEO) Policia e Librazhdit ka proceduar 23 persona dhe ka arrestuar 7 prej ture për protestën e paligjshme të organizuar pasdi
Protesta në Librazhd, Rama "ia mbath" rrugicave (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit në Facebook një video ku sipas tij, Edi Rama po ia mbath prej protes
Kreu i PD në Librazhd dhe 5 simpatizantë procedohen nga Policia, tentuan të bllokojnë Ramën Ashtu siç është bërë traditë tanimë në çdo takim të kryeministerit Edi Rama nëpër qytetet e Shqipërisë simpatizantë dhe
Pamje të frikshme, zjarri shkrumbon pyjet e Librazhdit (FOTO LAJM) Masivi pyjor i Malit të Xhyrës dhe Malit të Dardhës është përfshirë nga një zjarr masiv që i ndihmuar nga era po shkrumb
Shkatërrohet fenomeni i rrallë në pyllin e Librazhdit (FOTO LAJM) Ne fshatin Hotolisht, ne vendin e quajtur "Kuman" nje nga banoret e ketij fshati ka fotografuar kete dru ahu ne dy periu
I prenë pyllin, ujku bën kërdinë në fshatrat e Librazhdit (FOTO LAJM) Një ujk ka shkaktuar mjaft dëmë gjatë ditëve të fundit në lagjet periferike të Librazhdit. Në fotot e publikuar në Li